Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fel lehet ismerni ha valaki...

Fel lehet ismerni ha valaki szivacsos bikinit hord? 12/l

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy csaj aki állandóan push up-ot hord, ezért a fiúk azt hiszik, hogy olyan nagy a melle. Szerintem ez csalás, mert eredetileg alig van neki. Fürdőzni megyünk és már kezdtem örülni, hogy le fog bukni, de azt mondta, hogy a bikinije is szivacsos. Látszik ez? 12/l

2015. jún. 13. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Kislányok nagy gondja.
2015. jún. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy lehetőleg normális válaszokat szeretnék
2015. jún. 13. 07:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

miért fáj neked hogy azt hiszik hogy nagy a melle?


ahogy a Garnier reklámban mondják, 'Törődj magaddal!'


amúgy meg nem annyira látványos ha szivacsos, szóval a schadenfreude is elmarad, sajnálom

2015. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Hűha, micsoda probléma ez. Feljelenteni nem akarod miatta? Amúgy meg mi a baj a szivacsos bikinikkel? Neked jobban tetszik, ha a lányok álló bimbója átlátszik a felsőn?
2015. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy most nagy melle van vagy kicsi? Az meg főleg kit érdekel, hogy a fiúk mit gondolnak? Kis pisisek vagytok még mindannyian...


Egyébként igen, látszik, mert nem üti ki a szembejövő emberek szemét a csúcsosodó mellbimbója. Sokkal normálisabban is néz ki egy olyan bikinifelső, amiben van egy kis szivacs. Szivacs nélkülivel akár félpucéran is mászkálhatna, mert azokon MINDEN átlátszik. (És most tekintsünk el azoktól, amiken a plusz fodor vagy plusz rátét van és azok takarnak.)

2015. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, látszik, de szerintem is sokkal normálisabban néz ki egy szivacsos darab. Engem spec nem érdekel senkinek a mellbimbója. Te se foglalkozz azzal inkább, hogy ki mit hisz.
2015. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki ért hozzá az felismeri, aki nem az nem. A kisfiúk meg nyilván nem sokat tanulmányozták a női cuccokat, szóval fogalmuk sincs erről... de én sem értem miért bánt ez téged. Csalás? Akkor az is csalás ha bármiféle melltartót hord az ember, mert egyikben sem természetesen áll(vagy lóg) a mell.
2015. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy felismerik.

De mit érdekel, hogy más milyen hülye? Ha tömi, akkor tömi, a fiúk pedig ilyen korban nagyon idétlenek. Ne foglalkozz vele.

2015. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha valaki push upot hord azt onnan latod h a nyakaban van meg mint ha plasztikazva lenne meg felul van egy vonal, figyelj ne torodj vele o baja kesobb nem lesz melle mert el cseszi most , nekem nagy mellem van 13 eves koromig nem hordtam meltartot mert anya nem engedte mert szerinte tul fiatal voltam hozza aztan nagy nehezen kaptam mert majd meg haltam tesin ees az eredmeny meg is latszodik nekem vana legnagyobb meretem a csaladba es a csaladban mindenki lapos szoval ez nem genetika kerdese van egy jo par baratnom aki push upot hord es az egyiknek fele mas lett miatta a melle
2015. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!