Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körömnyomda tulajdonosok!...

Körömnyomda tulajdonosok! Milyen mintázó körömlakk színeket érdemes venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék Konad típusú nyomdázót rendelni, a B szettet abban ugye van fekete, fehér, és világos rózsaszín körömlakk. Még vannak olyan színek azeken kívül amit érdemes megvenni hozzá? Melyek mutatnak jól a körmökön?

És nektek melyik korong vált be hozzá a legjobban(amiken a mintákat választhatod ki) ? Itt egy link, amelyiken megnézhetitek a körömlakk színeket és a korongokat:

[link]


2010. márc. 1. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a fekete és a fehér a lényeg. De azt tudod hogy általában sima körömlakkal is használhatod? A rózyaszín pl szerintem tök fölösleges hacsak nem fekete alapra szeretnéd mert nem látszik... Én most vettem hozzá uv rózsaszínt,hogy na ez már jó lesz és még az sem látszik nagyon.
2010. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a fehér a leghasznosabb, minden más szín sűrű, jól fedő körömlakkal megcsinálható. Én pl. hagyományos lakkokból nagyon jól tudom használni hozzá a sötétbordó, sötétlila, sötétkék, fekete, sötétrózsaszín színeket, valamint króm fényű lakkokból (amik nem szemcsések) az aranyat, ezüstöt.
2010. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!