Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Kisvárdán és környékén élő...

A Kisvárdán és környékén élő emberek miért nem tisztálkodnak minden nap?

Figyelt kérdés

Erre lettek nevelve? Ott ez a hagyomány? Nem egy ismerősöm van az egyetemen aki nem fürdik csak 3-4 naponta, fogmosás meg annál is ritkább. Ott mindenki ilyen?

Kb. 8 ilyen embert ismerek.(és Kisvárdait is ennyit ismerek-8/8 nem szereti a vizet)


2015. jún. 20. 02:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert a szabolcsiak kemények és azért.

Viccet félre téve nem tudom.. Biztos fürdenek csak ilyen időben nem nehéz megizzadni.

Az meg hogy nem szeretik a vizet nem függ össze.

Az ismerősőd meg szimplán igénytelen..

Amúgy én nyíregyházi vagyok de mikor arra jártam akkor nem láttam ápolatlannak tűnő embereket. (De azok mindenhol vannak)

2015. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
külsőre nagyjából adnak magukra, csak a tisztálkodás része elmarad. a környékemen élő emberek úgy vannak beprogramozva, hogy mikor kimozdulnak le kell zuhanyozniuk. Na a kisvárdiak csak felöltöznek és mennek, semmi tisztálkodás.
2015. jún. 20. 11:33
 3/11 A kérdező kommentje:
Jah, és az, h ilyen időben nehéz megizzadni, na ne viccelj, büdösek, csak próbálják elfedni minden replika parfümmel, szájszagot meg evéssel...
2015. jún. 20. 11:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok

Szerintem azert nem kell altalanositani :D

Nem kizart hogy vannak ilyenek, de biztos nem mindenki.

2015. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az igénytelenség és a lakhely között nincs ilyen összefüggés. Igénytelen emberek mindenhol vannak, nemcsak nálunk. Egy kisvárdi..
2015. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mi számít igénytelennek? Lehet te nem gondolod magad igénytelennek, közbe meg, mint a többi...

Zuhanyzol minden nap? Mosol fogat minden nap? Egymást szidják a hátuk mögött, hogy nem zuhanyoznak, közben meg magukon nem érzik a szagot. Mondom a legigényesebb Kisvárdai ismerősöm 2-3 naponta zuhanyzik, heti 1-2 fogmosás, pedig az ismerőseim száma innen 1 híján kétjegyű.

2015. jún. 28. 19:01
 7/11 anonim válasza:
Amilyen bunkó vagy, biztos a sors mér rád ilyen szörnyű csapást, hogy leszállj végre a földre. Én is kisvárdi vagyok, és igenis zuhanyozok, akár naponta többször is, fogat is mosok, még a fogselymet is ismerem. Ne általánosíts!!
2015. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Milyen szutykos, fos egyetemre jársz Te, ahol ilyen emberek vannak? Vagy csak a Te ismerőseid ilyen igénytelenek, vajon miért?
2015. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet a legolcsóbb koliba járok, de felmenti a szegény embert az élet, hogy ne zuhanyozzon ha nem tehetős?! Igen is elvárom egy embertől ha érzi magán ha nem, hogy zuhanyozzon minden nap, elég az 1, de legyen meg, fogmosásról nem lennének kemény elvárásaim, talán 2 naponta várnám el. / Kedves válaszoló aki rendszeresen tisztálkodik, elnézésed kérem, természetesen tudom, hogy van olyan kisvárdai aki tisztálkodik, de amíg én nem találkozom ilyennel, addig ez a véleményem. Neked mi a véleményed a roma származásúakról? Rendes, dolgos tanulékony nép, mert a sűrűjéből 1 kiemelkedik, és elmondhatók róla a szép dolgok? AMÍG ÉN EZT TAPASZTALOM IGENIS IGÉNYTELEN A KISVÁRDAI!
2015. júl. 22. 23:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy.
2015. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!