Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a titka azoknak a lányoknak...

Mi a titka azoknak a lányoknak, akiknek mindig olyan, finom, édes illatuk van?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy parfümről lehet szó, mert inkább, amit érzek a ruhájuk öblítője, vagy valami krém illata, amit magukra kentek. Ha én beparfümözöm magam, de soha senki nem dicséri meg az illatom, mert hiába használok drága parfümöt, órák után alig érződik és csak azt csapja meg az illat, aki a nyakam közelébe merészkedik. Ezek a lányok viszont elmennek melletted három méterre és árad belőlük valami nagyon kellemes, édes illat(nem pacsuli). Milyen krémeket, vagy öblítőt használhatnak, hogy a nap bármely időszakában ilyen illatozók?
2015. jún. 24. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
szerintem használj mindenből ugyan olyat, sampon tusfürdő, testápoló, dezodor, fújos spray és parfüm, fürödj reggel is az összeset kend magadra egy nap többször is, ha használsz vaxot azon megtapad joban a parfüm
2015. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Testpermet.
2015. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
16%
Egy kellemes illatu tusfurdo vagy igazabol meg egy jol kivalasztott borotvahab is hasznal. Egyebkent egyetertek az elso valasszal, hasznalj mindenbol egyformat:)
2015. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ruhára vagy hajra fújva tovább megmarad a parfüm.
2015. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És milyen márka van, ami ugyanabban az illatban kiad dezodort, öblítőt, tusfürdőt, sampont, testápolót stb? :)
2015. jún. 24. 12:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem testápoló. Nekem van egy avonos kézkrémem, amit ha csak kinyitok, máris érezni, erős az illata. Vagy testpermet.
2015. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyen hosszan tartó illatú testápolókat tudtok mondani? :)
2015. jún. 24. 12:46
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sose kenj olyat magadra aminek erős az illata, mert a bőröd teszi tönkre...

Inkább egy jó parfümöt vegyél és a ruhára fújd, nekem 2-3 napig is lehet rajta érezni.

2015. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
minden márkánál vannak sorozatok szerintem, dove csak ott ugye nincs parfüm de hasonlót tudsz választani, vagy avon
2015. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!