Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egyre szebb...

Lehetséges, hogy egyre szebb lesz valaki?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy egyre szebb leszek.

Mielőtt még ilyen beképzeltnek hisztek leírom, hogy miért is.

Kiskoromban nagyon aranyos voltam, de utána (általános iskola) nem nagyon voltam valami szép, sőt inkább csúnyácskának mondanám magam...


Az utóbbi 4-5 évben viszont úgy veszem észre, hogy egyre csinosabb leszek (nem csak az alakom, hanem az arcom is).


Hozzáteszem nem a sminkeléstől, mert nem nagyon festem magam. Néha egy kis szempillaspirál.


Ennyit változhattam ennyi idő alatt? Vagy mitől tűnök magamnak szebbnek?

Veletek is volt ilyen?


Válaszotokat előre is köszönöm!


20L


2015. jún. 26. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:

valtozik az ember az evek alatt. nezd meg hany olyan jol kinezo felnott celeb van, akik gyerekkorukban igencsak csunyacskak voltak (itt nem az agyonplasztikaztatottakra gondolok). amugy en is csak az utobbi idoben jottem ra h milyen k***a szep vagyok, pedig tok atlagos gyerek voltam...:D

20/F

2015. jún. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, egy plasztikai sebész mondta, hogy nem indokolt esetben csak nagykorúaknak végeznek műtéteket mert az arccsont még változóban van
2015. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pontosan így voltam, mint Te, kérdező. Aranyos kislányból csúnya 8 éves lettem, aztán ez eltartott 18 éves koromig.


28 évesen a 10 éves osztálytalálkozómon többen megkérdezték, ki is vagyok, mert nem tudnak hova tenni.


Én 23-25 körül kezdtem magam igazán jól érezni a bőrömben, most 30 leszek, és jobb formában vagyok, mint valaha. Pedig semmi extra, nincsenek drága kozmetikumaim, nem járok költséges és időigényes kezelésekre. Szerintem a felnőtté válás, az érettség és az öntudatosság sugárzik belőlünk, megtaláljuk a stílusunkat, és tudatosabban foglalkozunk magunkkal.

2015. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!