Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2 hete lövettem helix-be...

2 hete lövettem helix-be fülbevalót, és még mindig elég érzékeny, sokszor pirosodik és a fülbevaló hátánál a fülemen kis csomó keletkezett. Ez mennyire normális, illetve mi a teendő vele? (naponta kétszer fertőtlenítem és forgatom)

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
csak az tedd amit eddig is. majd meggyógyul. 2 hét még édes kevés. esetleg még ki is veheted és úgy rendesen letisztíthatod az ékszert is meg a sebet is, de utána tedd vissza.
2015. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Csodálkozol? Porckinövésed lett, gratulálok! Lövetni porcba TILOS, pont a porckinövés miatt. SZÚRATNI SZABAD CSAK. Ezt már cseszheted!
2015. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is pont 2 hete szúrattam, nekem azt mondák ha vigyázok és figyelek rá nagyon, akár 2 hét alatt is meggyógyulhat. Én is reggel este forgatom és fertőtlenítem, nekem is érzékeny még bár már sokat gyógyult úgy veszem észre. Nekem mondták, hogy ha bármikor hozzáérek, azonnal fertőtlenítsem le mert nyílt seb nem olyan jó ha elfertőződik. Azt monda a csaj, hogy várjam meg a 2 hónapot mindenképpen (hogy tutira nagyon jól begyógyuljon) azzal hogy kicseréljem, vagy hogy nyílt vízre strandra menjek és hogy kerüljem a szőrös állatokkal való kapcsolatot is és hogy addig ne is nagyon aludjak rajta. Szóval nekem pont ma van 2 hete és nekem már elég szép szerencsére :) Bár szerintem is hülyeség volt lövetni (mondta a csaj hogy az porca egyáltalán nem ajánlatos mert rosszul is elsűlhet a dolog, legrosszabb esetben a porc berepedhet és hasonlók) nekem szúrták és lám semmi gondom vele és még gyorsan gyógyul is. És nem értem azokat az embereket aki félnek a szúrástól mert azt hiszik jobban fáj, egyáltalán nem! Tényleg teljesen ugyan az, ha egy jó szakember csinálja olyan mint egy szúnyogcsípés, nekem is alig fájt pedig még fiatal vagyok. 16/L
2015. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lett volna szabad szúratni, eltörhet a porc. A csomó semennyire sem normális, kezeld octenisepttel és Tetrannal. Forgatni és piszkálni pedig nem szabad, mert újra és újra feltéped vele a gyógyuló sebet, szóval hagyd békén.
2015. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
emberek, helixet nem szabad mozgatni, nem hogy kivenni ._. omgomg... Nekem lassan egy hete hogy lövettem, a pc-s rögtön megmondta hogy nem szabad. én nem csodálkozom hogy érzékeny a füled a forgatások után. Nekem attól érzékeny lesz ha kétszer véletlenül hozzáütődik valami vagy megsúrolja azt. a csomó lehet egyébként var is, nekem is keletkezett rajta, bár nálad lehet más a gond
2015. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!