Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző, hogy egy...

Mennyire jellemző, hogy egy fiatal nő élvezi, hogy molettebb, és nem igyekszik vékony lenni?

Figyelt kérdés

Kamaszkorom óta a teltebb, ducibb lányok tetszettek. Az a baj, hogy ismerkedésben, kapcsolatban zavar, ha nekem kell építgetni a hölgy önbizalmát, hogy igen, tényleg tetszik, tényleg szép, ne aggódjon.

Vannak olyan fiatal hölgyek, akik szeretik ducin magukat, vagy ez nagyon nem jellemző?

26/F



2015. júl. 7. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mai vilgban megvan adva egy norma,hogy mikor vagy szep.a többiektől elfeledkezik a bulvár es az internet.nehez olyan lányt talalni aki a külső hatások ellenére is szeret telt lenni,dehat semmi sem reménytelen.soksoksoksoksok Szerencsét hozza.:)
2015. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

biztos van, de a többség azért nem élvezi, mert g_cire kényelmetlen molettnek lenni. sajnos tapasztalatból mondom.

hamarabb fáradok, huszonévesen előjött a visszér problémám, télen-nyáron izzadok mint a ló, összeérnek és kidörzsölődnek nyáron a combjaim. ezekhez képest semmi az, hogy még ruhát is nehezebb találni, mert minden kihangsúlyozza a hurkáimat.

25L (50 kg-ról 69 kg-ra hízva)

2015. júl. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ez így nem feltétlen igaz. Nekem mindig is a vékony lányok tetszettek/tetszenek. Kisebb, semmiképp sem nagy mellekkel és nem nagy fenékkel. A fenéknél inkább a kicsi tetszik. És kialakult náluk is (legalábbis sok mindenkinél) hogy túl vékonyak, mindenhol csak azt hallják, hogy csontokkal a kutyák játszanak, csak az a jó nő, akin van mit fogni és stb. Illetve, hogy mindenkinek a nagy mell és fenék tetszik, de nem! Nem mindenkinek! És emiatt nincs önbizalmuk.

Tehát sajnos ez a probléma az ellenkező esetben is fellép vagy felléphet, hogy nekem tényleg így tetszik ahogy van és hogy szép.

Egyébként van aki vékonyan jól érzi magát, megelégedett magával és van pedig olyan is, aki telten. Ez teljes mértékben személy függő, és hogy milyen negatív vagy pozitív hatások érték az életben. Az is előfordulhat, hogy addig jól érezte magát, de kapott 1 negatív kritikát és másképp látta a dolgokat. Vagy barátja lett(adott esetben te) és elkezdte nézegetni magát, minél jobban akar tetszeni. (ha még pont az ellenkezőjét is teszi)

De egyébként általában senki sem elégedett önmagával, ahogy valószínűleg te sem :D Sokszor olyanok akarunk lenni, az akarunk lenni ami nem vagyunk, és ez mindkét nemre igaz(legyen az vékony, kövér, vagy akár a kettő között), és az élet számtalan területén

Egyébként mennyire ducira gondolsz? Mert fiúként én nem érezném jól magam, ha lenne rajtam felesleg, ha amolyan "mackósabb" xD lennék. Szerintem úgymond kényelmetlen. Nekem is volt egy időszak, amikor felszedtem jónéhány kilót és minden bajom volt. Nem éreztem jól magam. Tükörben is rossz volt nézni... Kialakul mindenkinek magában egy önkép és hogy milyennek szeretné látni magát. Ezt megváltoztatni úgymond erőszakkal lehetetlen. Tehát sok teltebb lány érezheti hasonlóképpen magát, mint ahogy én éreztem.

Csak tényleg jó lenne tudni, hogy te mit értesz azon, hogy telt és hogy duci. Ha tényleg olyan alakra gondolsz, amilyenre én ezalatt, akkor bocsi, hogy ezt mondom, de jobb is hogy nem akarnak olyanok lenni, egészségtelenebb is és az előttem szólónak a problémái is előjönnek.

2015. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is 50ről lettem 65 a páromnak hála, míg ő nem lépett az életembe, tudtam koplalni. és a szervezetem is ehhez volt szokva, mivel én a ránézek a kajára és hízok típus vagyok, nagyon nagyon kellett vigyáznom. de neki állítólag én így is tetszek, sőt meri azt mondani, hogy nem látja rajtam a hízást. hát persze, biztos azért kellett most kidobjam a ruháim háromnegyedét. :)

egyébként nagyon sz*r dagadtnak lenni. szinte legszívesebben csadorban járnék, mert a mai ruhák közül én semmit sem vehetek fel.

2015. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!