Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ciki, ha látszódik, hogy...

Az ciki, ha látszódik, hogy borotválva van a mellkasom?

Figyelt kérdés
Sok srácnak egyáltalán nem látni rajta semmit,gondolom ők alapból szőrtelenek. Nekem viszont látszódnak a fekete pontok.

2015. júl. 9. 09:36
 1/7 anonim válasza:
Igen. Ha már szőrtelenítesz, akkor ne borotválással...
2015. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha csak rövidebbre van vágva, engem nem zavar.
2015. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Inkább gyantáztasd!Tartósabb is,meg akkor nem látszódik,hogy szőrös volt előtte.
2015. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy majd megpróbálom,mert így már nem igazán jó. Mindenki megkérdezi,hogy "borotválod a mellkasod"?
2015. júl. 9. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem miért kell leborotválni? Szerintem férfias.Na meg hogyan bújjak oda valaki mellkasához,aki bök? :O

Egyébként kérdésedre válaszolva szerintem nem ciki,mindenki maga dönti el mit kezd a mellkasával,ahogy minden más testrészével.Nekem is van 1-2 ismerősöm akinek látszik,hogy borotválja..

17L:)

2015. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ciki. Nagyon undorító és illúzióromboló tud lenni számomra ha látom hogy a sok borotválástól kipattog a srác bőre, de már az is ha látszik hogy borotvált. Ha nagyon zavar, akkor inkább gyantáztasd.
2015. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem pattog ki,csak a fekete pontok látszanak.
2015. júl. 11. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!