Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy kilakkozom...

Miért van az hogy kilakkozom a kőrmöm és más napra lepattog a teteje?

Figyelt kérdés

Néhány hete fojamatosan van lakkozva és nem használok rossz minőségű lakkot. Legtöbbször miss sporty lakkot használok de van kettő claire''s márkájú, egy s-he is és kettő olyan amit a kínaiba vettünk de az egész tartós volt. Meg rapsodi márkájú is van de azt nem használom olyan gyakran.

Köszi a válaszokat



#köröm #körömlakk #csúnya manikűr
2015. júl. 25. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Használj jobb minőségű termékeket
2015. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sajnos en is azt hittem regen, hogy a 2000 ft-os lakk tobbet tud, mint a 300 forintos. hat nem. igazabol az a lenyege, hogy megfeleloen apold a kormeid, mielott kilakkoznad. eloszor is tisztids meg oket a regebbi koromlakktol jo alaposan. aztan tavolitsd el a lenott reszeket, reszeld formara, es egy olyan reszelovel, amivel a korom felulet is alakithato, tuntesd el a kiallo / felpattogzott reszeket. ha ez kesz, alaposan moss kezet, hogy az aceton es a zsir eltavolitodjek a kezedrol. a kormod feluletet ha megreszelted a hozzavalo reszelovel, akkor a festek is jobban meg fog tapadni rajta, es nem pattogzik le. lehetoleg lefekves elott, vagy hajmosas elott ne lakozz, inkabb reggel, ill. hajmosas / mosogatas utan. hasznalj a vegen egy vedolakkot, ami atlatszo.

plussz trukk, nekem bejott: amikor az apolas utan kezet mosok, koromkefere keves fogkremet teszek, ezzel mosom at a kormeim alatti reszeket. 3-4 naponta ismetelve megerositi a kormoket, amitol nem pattogzik fel rajta a szaru reteg.

2015. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

folyamatosan*

en essence lakkokat hasznalok de van nehany opi is, ezeket szeretem es eleg tartosak:) ha megszarad mindig teszek rajuk atlatszo koromlakkot es fenyesebb is plusz nem pattog le annyira:) probald ki hatha jo neked is

16L

2015. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kőszi a tippeket. Amúgy elég apalosan mosom le a lakkot és utàna az oldalàról egy új vattával mégegyszer áttisztítom. És ez a gyors lepattogzast akkor szoktam észrevenni ha nagyon sokáig (hetekig nem tartok szünetet a lakkozások között). Neten több helyen is azt olvastam hogy időnként kell pár nap szünetet tartani a két lakkozás között.
2015. júl. 25. 18:47
 5/10 A kérdező kommentje:

És az lemaradt az első válaszolónak hogy szerintem a miss sporty egy nagyon jó márka és ha szerinted az egy rossz termék mondj jobbat.

És kettes erről a kőröm ápolásról beszélhetnénk egy kicsit privibe?

2015. júl. 25. 18:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Irj privatot :)
2015. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a miss sporty a legótvarabb, legundorítóbb drogériás márka... nem véletlen olyan olcsó.
2015. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alaplakk és fedőlakk, rendes körömápolás.
2015. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem a miss sporty egész jól szokott műkődni

De ha szerinted ótvar akkor melyik az amelyik jó és nem méreg drága, mert én már azt is észre vettem egyszer hogy egy kínaiba vett 350ft-lakk kibírt kb. 4-5 napot csak a fényét vesztette és csak nagyon picit kopott de hozzá teszem hogy kb 2 órán át úszkáltam a Balatonba egymásután több napon keresztül.

2015. júl. 25. 21:26
 10/10 anonim ***** válasza:
A miss sporty katasztrófa. Nekem kettő van, egy sötétkék és egy fekete, de legalább 4 vékony rétegben kéne kilakkoznom, hogy rendesen fedjen, és akkor sem tartós, tehát nem csodálkozok, hogy nem bírja. Használj valami jobbat, vagy kenj rá fedőlakkot.
2015. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!