Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha összeér...

Szerintetek az gáz ha összeér a combom?

Figyelt kérdés
152cm 42kg lány vagyok, és összeér a combom.Tudom, higy ez genetika is részben,de engem nagyon zavar. Barátnőim mind nagyon véknyak és mindig nézik a másik combját, hogy összeér-e nekik én meg mindig terelem a témát mert nekem ez elég ciki. nem tudok eplene szerintetek valamit tenni?

2015. júl. 26. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadnod, mást nem tudsz tenni. Ha megfigyeled sok embernek összeér és nem feltétlen az a szép, aki vékony.
2015. júl. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
O te jo eg. Ez genetika. Ha valaki szep, az nem ettol fugg. =) En nem csinalok semmit es hatalmas res van kozte.. =/
2015. júl. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 opened paradise ***** válasza:
100%
Pedig nem lehetsz kövér,úgyhogy ne idegeskedj rajta.
2015. júl. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze "duci" lánnyal, de azt nagy ívben leszarom, hogy kinek ér össze a combja, kinek nem. Semmivel nincs előrébb az a lány, akinek nem ér össze a combja...
2015. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira, de annyira lényegtelen kérdés... barátnőid meg felszínes hülyék, ha ezt lesegetik.

Egyébként nekem meg kifejezetten bejön, ha nincs fél méter a két comb között.

2015. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal szebb ha összeér, szóval nem értem miért zavar ez téged. Nem másoknak kell amúgy sem megfelelned.
2015. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat, jó érzés hogy nem mindenkinek ez számít. Nekem pl jobban tetszik ha van egy kis rés a combja között, de akkor megpróbálom elfogadni az enyémet.
2015. júl. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!