Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyikük a jobb pasi?

Szerintetek melyikük a jobb pasi?

Figyelt kérdés

1.: [link]


2.: [link] #hl=hu&tbm=isch&q=jang+geun+suk



2015. júl. 30. 18:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Geun Suk :))
2015. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy európai szemmel nézve sokak szerint lányosak de lassan 23 éves nőként is előbb választanék hozzájuk hasonlót, mint egy elhízott, zsíros hajú, igénytelen "férfias férfit". (valahol a kettő között lenne az ideális amúgy, de ezerszer inkább egy szép arc és normál vagy vékony test, mint egy sörhas és deformált arcberendezés) Hogy a kérdésre is válaszoljak, az első szimpatikusabb. De mindkettőnél láttam már helyesebb pasit. Ez elég egyéni kinek mi a "helyes" :)
2015. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
inkább az első. az hangyányit férfiasabb talán. :D
2015. júl. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
A nőstény macskám férfiasabb. :D
2015. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%

Második. De én a japánokra bukok inkább. :)

Az én "szerelmem" Toru Yamashita..<3


[link]



A válaszolók többségének: van olyan nő,akik a feminim pasikra buknak. Az ázsiaiak között sok ilyen van. Szóval ez van. :) És a látszattal ellentétben nem mind meleg..(tapasztaltam).

26/N

2015. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

Nekem aztán fogalmam sincs, kik ők... legalább elfogulatlanul alkothatok véleményt: Második.


Először azt gondoltam, csak a kevésbé átlagos frizurái miatt tetszik. De ahogy jobban nézem, hát nagyon "eltalálták" az arcát is neki, vinném gondolkodás nélkül... Amúgy az első is helyes fiú.


(Ha valaki arra kíváncsi, mi az átlag nő szemében a "jó pasi", akkor ott arcvonások utolsó helyen sem fognak játszani. Náluk az a jobb pasi, aki mellett ők jobban meg tudják valósítani önmagukat és elképzeléseiket, lehet tőlök a férjjelölt akár egy tekercs kátránypapír. Erőt és magabiztosságot nem sugárzó, biztonságot nem nyújtó kislányarcú fiúcskák labdába nem rúgnak.)

2015. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
69%
MinHo :D Nagyon szeretem a drámáit meg szerintem ő jobban néz ki. Egyik kedvenc színészem
2015. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 apababa válasza:
14%
a masodik lány nekem jobban tetszik
2015. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
1. Egyértelműen az a jobb, a második egy kislány!!!
2015. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nekem két különböző jött ki és egyik sem tetszik, de a 2. valamennyivel helyesebb
2016. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!