Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfogadni önmagam?

Hogyan tudnám elfogadni önmagam?

Figyelt kérdés
Nagyon ronda vagyok, nem találok magamban semmit, ami tetszene, emellett az orrom is hatalmas, undorító. Hogyan lehetne egy picivel több önbizalmam? Utálok tükörbe nézni, és undorodom magamtól. 15/l

2015. aug. 5. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Foglalkozz keveset a külsőségekkel, mert nem az ami számít.
2015. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem az ami számít, de a mai világban a legtöbben a szép külsőt keresik, az első benyomást is a kinézet adja, senki sem hagyja figyelmen kívül.
2015. aug. 5. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Első,nem hiszem,hogy te nem külsőt nézed meg először...Kérdező,mèg csak 15 èves vagy,sokat vàltozhatsz.Próbáld kiemelni az előnyös részeidet.Olyan nincs,hogy nincs.Ha jó alakod van,öltözz ízlèsesen,csinosan.Ha szép a hajad,akkor engedd ki,fújj rá hajfènyt.Ha a szemed szép,akkor egy pici spirállal emeld ki.És az orrodat tudod vékonyítani egy picike sötét púderrel kontúrozva a két oldalàt.Én sminkes vagyok.Természetesen nem ajánlok mèg erős vakolat sminket neked,de hidd el láttam már olyan nőt,akin elgondolkoztam,hogy mit fogok vele kezdeni az esküvőjére.És megtalàltam az előnyös pontjait,még irigykedtem is egy picit,mikor kész lett.Úgyhogy nyugi,biztosan rátalálsz az előnyeidre.:)
2015. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Életkori sajátosság 15 körül úgy nézni a tükörbe, hogy nem azt látod, ami ott van. Biztos vagyok benne, hogy nagyon cukker vagy, de úgysem hiszed el, de abban is biztos vagyok, hogy kinövöd ezt.
2015. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2-Köszönöm a jó tanácsokat, igyekszem megkeresni és kiemelni az előnyös pontjaimat :)

#3-Remélem igazad van :)

2015. aug. 5. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!