Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a női bajuszra jó...

Szerintetek a női bajuszra jó a gyanta?

Figyelt kérdés
Szerintetek mivel lenne hatásosabb kiszedni a női bajuszt? Ha gyantáztatom nem erősödik meg? Nem nő sűrűbben és nem lesz sötétebb? Most nem annyira sötét, inkább csak pár szál sötét van, ha gyantáztatom akkor mindegyik szál sötét lesz?

2015. aug. 6. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó megoldás a gyanta, esetleg szőkíteni lehet. Előfordulhat, hogy a visszanövő szálak sötétebbek lesznek, de nem megerősödnek (sőt gyengülnek), hanem még nem volt ideje "kiszívni" belőlük a színanyagot a fénynek.
2015. aug. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erősödni nem fog semmiképpen. Ha csak pár szálról van szó, inkább próbáld meg csipesszel, bár baromira fáj. Az én arcom nem bírja a gyantát, 2 nap múlva begyullad az összes szőrtüszőm. Ha nem vastagok a szálak, akkor megpróbálhatod a szőkítést is, bár sokszor az előnytelen egy barna bőrön, vagy ilyenkor nyáron még jobban látszik.
2015. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó a gyanta, csak nem mindegy milyen. Sima spatulás meleggyanta vagy elasztikus vagy cukorpaszta ami arcra jó. A többi nem igazán.

Én csipesszel szoktam kiszedni, nekem az nem fáj egyáltalán és ez a leggyorsabb módszer.

Egyiktől sem erősödik a szőr, régebben borotváltam is, attól sem erősödött.

2015. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és nem lesz keményebb gyantával?:) (pl. mint lábon) Borotválni nem szeretném, azt meghagyom a fiúknak. :D
2015. aug. 7. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!