Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik tetkó a...

Szerintetek melyik tetkó a jobb? (kicsibe) És melyik oldalon állna jobban ha a csípőmre akarom?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2010. márc. 8. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik se tetszik.. De,amúgy miért ezeket választottad ? Van valami jelentősége?
2010. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A rendes szalonokban nem varrják rád azt az ábrát, amit csak úgy a neten találsz, hanem rajzolnak neked egy egyedi saját mintát, amit a kedved szerint alakíttathatsz. Természetesen ingyen. És csak ezután varrják fel.

Egyébként egy skorpió nekem jobban tetszene. Elölre vagy hátulra szeretnéd a csípődön?

2010. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Persze hogy van! Skorpió a csillagjegyem, a párduc pedig a kedvenc állatom! Mind a kettő engem szimbolizál! És csak ezt a kettőt akarom más nem kell! Úgyhogy légyszí ezek közül válasszatok!
2010. márc. 8. 18:42
 4/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Nekem még sosem volt tetkóm szóval nem annyira tudom hogy ez hogy megy. Előre szeretném.
2010. márc. 8. 18:44
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
miért nem valami térhatásút, vagy részletesebbet?
2010. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Akkor már értem :) csak azért kérdeztem,mert egy tetoválást úgy érdemes csináltatni, ha van valami jelentősége,ami számodra fontos, és sokat jelent.Szerintem a skorpiót válaszd.

2010. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát mert nem találtam olyan jókat.. meg én kicsibe szeretném olyan 3-4-5cm-be.
2010. márc. 8. 18:48
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor már inkább a párduc...
2010. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Párduc, egyértelmű.
2010. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én a skorpióra szavazok. De szerintem is inkább egy szalonban nézz körbe, mint a neten.

Készülj, mert a csonton fájni fog!:)

2010. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!