Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Heló mindenki! 170 cm 68 kg...

Darker than White~ kérdése:

Heló mindenki! 170 cm 68 kg lány vagyok (14/L) erős csontozattal. Szerintetek kellene fogynom? És ha kéne hány kilót? És hogyan?

Figyelt kérdés
Nem szoktak kötözködni vagy ilyesmi, csak nem látom magam szépnek...Főleg azért aggódom, hogy nem fogok soha tetszeni a fiúknak...A válaszokat előre is köszönöm! :)

2015. aug. 14. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
engem érdekelnél, szeretem a magas lányokat. Ha gondolod irj. 190 cm magas vagyok bp-ről.
2015. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen vagy. De én is 170 cm vagyok és 61-62 kg, de szerintem az 58 az ideális számomra...

Esetleg képet ha küldenél megmondanám, hogy kell e fogynod.

2015. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Erős csontozat nincs, pontosabban számottevő súlynövelő hatása nincs! Maximum fél - 1 kiló többletet jelent a masszív vázszerkezet!


Erős, fejlett izomzat viszont van.


Hogy te mitől nyomsz annyit, a zsírtól vagy az izomtól, kép nélkül nem tudhatjuk.

Ha az izomtól, akkor vékony vagy és valószínűleg fel se merülne ez benned.

Ha a zsírtól, akkor viszont fogynod kellene!

2015. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia en 174 l vagyok. Ugy gondolom, hogy kep alapjan nem lehet megallapitani.. Max 2kg. Nagyon max.
2015. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.És kicsi az esélye, hogy képet is küldök, de azért köszönöm szépen...
2015. aug. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!