Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik jön be jobban a pasikna...

Paris hilton kérdése:

Melyik jön be jobban a pasiknak? A felkaron vagy a vádlin a tetoválás egy csajon?

Figyelt kérdés
Nem tudom,eldönteni,hogy hova csináltassam..
2008. szept. 6. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Egyik se....:(

Deréktájon-csípőn,vagy lapocka......de ott nem annyira.

2008. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Én mindig elképzelem a tetkós csajokat 40-50 évesen, és rámjön a röhögőgörcs... Rámegy jópár kiló (lehet vitatkozni, de 80%-ra rámegy), és eltorzul a tetkó teljesen. Ha maga a nő nem is lesz csúnya alapvőeten, a kép csúnyává teszi.
2008. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy időskoromban mutogatni fogom szóval pfff
2008. szept. 6. 20:54
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell mutogatni, látszani fog magától is ;)
2008. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Miért? Idősebb korodra kolostorba akarsz vonulni?

Mégis mikor? 35 évesen? 45 évesen?

Pont az fog történni,amit itt írtak neked... aztán majd töprenghetsz, hogyan halványíttatod el.

2008. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Nekem egyáltalán nem tetszik egy lányon a tetoválás.
2008. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

De most komolyan a pasik miatt akarsz tetováltatni? Odamész egy fiúhoz: "Á, szia, hogy vagy? Nézd van tetkóm! Járunk?" Komolyan nem értem...

Ha valaki szeret, akkor nem a karodon vagy a vádlidon való tetoválás miatt fog szeretni. Sőt, van olyan, akinek egyáltalán nem jön be a tetoválás.

Nem akarlak lebeszélni róla, egyszerűen választhatnál értelmesebb célt is, hisz ezt már ki nem javíthatod, el nem tüntheted, ha egyszer megcsináltatod.

2008. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Tök mindegy mi jön be a pasiknak, oda csináltass ahova akarsz. Barátnőm mindkét karja tele van tetoválva mégis tetszik a srácoknak. Az meg ki a fenét érdekel hogy 50 évesen hogy fog kinézni? Anyukám 42 éves korában csináltatott tetkót, na és?

Mindegy, szóval magadnak csinálod, nem másoknak, oda tetováltass ahol neked tetszik.

2008. szept. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
csináltass hennát az egy idő után lekopik de mégis szép tud lenni.
2008. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok eltévedtek? Merthogy nem az volt a kérdés, nektek tetszik-e a tetoválás egy nőn!! Nem hiszem, hogy pasizás céljából jutott a kérdező eszébe a dolog. Egyébként, hogy a kérdésre válaszoljak: Sztem a felkaron nagyon pasis, nekem ott abszolút nem tetszik egy nőn a tetova. Valóban nőiesebb a lapockán, bokán, derékon. De azért az biztos, hogy ezt neked kell eldönteni.
2008. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!