Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik borosta jobb szerintetek?

Melyik borosta jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elsősorban 25-45 éves nők véleménye érdekelne. Olyan a szőrzetem arcom legalján állhoz közel eső részenm hogy kicsit hiányosabb ott a szőr. Így általában meghagyom 8mm-esre, de akár 1 centisre arcomon a szőrt.


Szerintetek melyik az igényesebb?


1. verzió: arcon 6mm-es szőrzet, állon pedig 8-10mm kicsi szakáll?


2. verzió: mindenhol egységes 6mm-es borosta?


3. verzió: mindenhol egységes 8mm-es borosta?


Köszi előre is a véleményeteket! :)



2015. aug. 22. 01:08
 1/5 anonim válasza:

en ugyan nem tartozom bele abba a korosztalyba amit emlitettel, de oda vagyok a szakallas ferfiakert. nekem olyan 8-10cm-ig is tetszik, egyszeruen imadom :)

de hogy a kerdesedre valaszoljak, szerintem mindegy hany mm, de az szepen legyen levagva(gondolok itt a szelekre) es ne ossze vissza legyen.

18/L

2015. aug. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenhol egyenletes és sűrű!
2015. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a csupasz arc és a nagyon rövid borosta nem tetszik. Én imádom, ha szakállas egy pasi.

Ha már ilyen rövidben kell gondolkodni, akkor nekem az tetszik jobban, ha az arcon kicsit rövidebb és áll részen hosszabb a szakáll.

34 N

2015. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A borosta csak akkor néz ki jól, ha elég sűrű. Különben nem borosta, csak hébe-hóba kinövő különálló szőrszálak.


De ha rendes, sűrű, akkor én a 2-3. verzióra szavaznék.

2015. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem a rövidebb borosta tetszik (mondjuk az se mindenkin)

de fogalmam sincs hány mm-es

legyen a 2., de látni kéne hogy tudjam

2015. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!