Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen órát hol találok?

X483 kérdése:

Ilyen órát hol találok?

Figyelt kérdés

eBay-en találtam egy nekem tetsző órát. (Nem érdekel a minősége) [link]

De eBay-en nem nagyon szeretek vásárolni.. Picit olcsóbb, de sokat kell várni rá. Szóval a kérdés: ehhez hasonló órát magyar online shop-ban kb. ilyen árban hol vehetnék? (Nem kell pontosan ugyan ez csak hasonló arany-kék vagy arany-fekete minőség nem érdekel)



2015. aug. 23. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

2 hét alatt itt van Kínából


amúgy meg bűn ronda

2015. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kinai bazárban aztán ki tudja mennyit bir ki ha 1x kell akkor oké de sokat nem birnak ezek ki
2015. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bűn ronda? Pont ez volt a kérdés. Próbáltam is ki hangsúlyozni, hogy !!!-->>NEKEM<<--!!! TETSZŐ ÓRA nem azért veszem, hogy másnak tetsszen, ha már az én kezemen van.. Az meg, hogy mennyit bír? Régen vettem egy hasonlót ugyan ilyen áron. Még mindig semmi baja. :D
2015. aug. 23. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!