Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK! 10mmes volt a...

SEGÍTSETEK! 10mmes volt a fültágítóm és tegnap előtt rögtön beleraktam a 12mmes szilikon fültágítót. Tegnap kiakartam szedni de nem jött ki. Mit csináljak? A többi lent.

Figyelt kérdés

Mára úgy begyulladt és bedagadt hogy még hozzáérni se merek. Itthon biztos nem tudom kivenni, akkor el kell mennem sebészetre? Kérlek segítsetek.. mit csináljak?

Normális válaszokat szeretnék. Köszi



2015. aug. 27. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne piszkáld, ne feszegesd, ne fogdosd mert attól csak még jobban be fog durranni. Próbáld meg kamillateával borogatni, hűtögetni, hátha lohad egy kicsit a duzzanat. Ha lelohadt, akkor már kiveheted.


De kérlek a jövőben légy egy kicsit felelősségteljesebb magaddal szemben.

2015. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Velem is előfordult az ilyen ne ijedj meg tedd azt amit mondott az előző válaszoló. Tudod, fület tágítani a legjobban csigával és tüskével érdemes, mert azt lazán ki és beteheted.... Nekem olyan durva sztorim van a fültágításról az elsőről hogy fhuha.....
2015. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!