Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyantázástól erősödik a szőr?

Gyantázástól erősödik a szőr?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon szőrös vagyok, a kezemet epillalom de ott mintha erosodott volna a szőr. Elvégre a gyantázás is hasonló elven működik, azért kérdezem, mert a,derekamat elkezdtem gyantázni. Milyen változás lesz megfigelhető? HHamisítás? Hamar nőtt vissza, olyan 1-1,5hét alatt

2015. aug. 27. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem erősíti se a gyanta se az epillator. A borotválással artassz neki a legtöbbet. Nekem is sűrű erős szorzetem van, igy hetente gyantaznom kell. A lábamat epillalni szoktam, mert az gyorsabb es egyszerűbb. A borotvát nagy ívben kerüld el
2015. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szőr nem erősödik semmiféle szőrtelenítéstől. Én 10+ éve borotválom, és yeti sem lett belőlem még mindig. Pont olyan a szőröm mint mindig volt.
2015. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szőrnövekedés kreatin/H-vitamin/pantoténsav fogyasztásával vagy hímhormonok adagolásával fokozható.

Ha a csökkentése szükséges, férfiaknál a herélés válik be a legbiztosabban.

A borotvázásnak és a gyantázásnak semmilyen befolyásoló hatása nincs a szőrnövekedésre.

Válassz.

2015. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem erősödik. Nem is értem az eszmefuttatásod amivel felvetült benned ez a dolog.
2015. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!