Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 15 éves fiú vagyok és nincs " szépség" életem xD, bocsi de ezt csak így tudtam megfogalmazni amit ez takar az az hogy nincs stílusom álandoan copyzok ami megtetszik azt megveszem illetve itt a nagy páwa korszak is és a sok páwa a hajával rajozik én kb 2-3 hónapja csináltam egy hajat de (messze van még az igazi páwától) nem vagyok kigyúrva úgy tervezem szeptemberre elkezdek rendszeresen gyurni mert eddig csak 1-2 hetente mentem és a kinézetemmel nem vagyok meg elégedve 1 éve át mentem egy nagyobb változáson lefogytam 15 Kg-t, elkezdtem foglalkozni magammal pl: elmentem fodrászhoz,megnéztem mit vegyek fel,...stb de nagyon bizonytalan vagyok a kinézetemmel kapcsolatban mert általában ha megkérdezem a csajokat hogy 10/? a kinézetem valaki azt mondja hogy 2-3 csunya vagy valaki meg azt hogy 6-7 (Tudom kinek mi az izlése) de tudom hogy külsőre nem hoztam ki a maxot Privibe küldök magammról képet és ha tudtok tanácsot adni akkor légyszi :) pl: Haj,Szemöldök,Milyen az arcom szerinted 10?, Kritikát is fogadok :)

2015. aug. 28. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldhetsz priviben képet.
2015. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jöhet!
2015. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
A leírásod alapján hamarosan igazi nővé érsz.
2015. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Küldheted :)
2015. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldheted,szívesen segítek:)
2015. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is küldheted,én is szívesen segítek :)
2015. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Küldheted :)
2015. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!