Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok 80D-s mérettel...

12 éves vagyok 80D-s mérettel ez nagyon gáz? /több lent/

Figyelt kérdés
Régen vettem már új ruhákat és akkor még nem volt ekkora .Most meg már feszülnek a mellemen és elég idegesítő.meg főleg ezért mindig idősebbnek néznek(min15,de volt már hogy 17-nek is),a fiúk meg megbámulnak :(.Van olyan felnőtt ismerősöm aki irigyel.Most a fekvőgipsz miatt híztam (nem kicsit) és a méretem ugyanakkora maradt .Szüleim azt mondják hogy majd fogok még neki örülni.De az még sokára lesz úgy érzem.165cm vagyok és állítólag szép is csak koránérő(ezért pubertás ,pattanások,mensi stb...).Szvl ha most lefogynék (mikor majd végre sportolhatok)állítólag minden pasinak "álma lennék" ahogy a felnőttek fogalmaztak .szerintem nem ,nagyon nem (képet sorry nemtok mutatni.Mindennel próbálom takargatni magam :X :X :X :X Szerintetek is ilyen gáz ez hogy így nézek ki meg már a szüleim folyton a "kamaszodásomról "beszélnek pedig hivatalosan még nem is vagyok az és ezt minden felnőttel megbeszélik?????

2015. aug. 28. 00:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmiképp se érezd gáznak magad. Minél előbb kezdj el sportolni és add le a fölösleged, akkor minden helyre jön majd. Másokkal meg ne foglalkozz. Mondd meg a szüleidnek, barátaidnak, hogy neked rosszul esik, hagyjanak vele. Sajnos a megbámulást el kell viselni, de lesz ez még jobb is, nyugi.
2015. aug. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a problémád. Én is 12 éves vagyok, 153 cm és a méretem 75E. Engem is eléggé zavar. De a te szüleid tényleg megbeszélik mással? Szerintem ha a szüleid a kamaszodásodat hozzák témába, úgy, hogy te is ott vagy, nyugodtan rájuk szólhatsz. Én se bírnám, ha a felnőttek előttem beszélnének ki. Sőt :D
2015. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) csak annyi a baj hogy csak jövőre sportolhatok (kb január után )
2015. aug. 28. 00:15
 4/17 opened paradise ***** válasza:

Nem az,bár érthető,hogy zavar.

Később az ellenkezője jobban zavarna.

Amúgy ez olyan mint a hajnál,akinek göndör van ez egyenest akar,akinek egyenes,az meg göndört.

2015. aug. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Ezt csak most érzed tragédiának.Jól mondják a szüleid,később örülni fogsz neki,hogy ilyen szép adottságaid vannak.

Próbáld elfogadni magad!

2015. aug. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
na már be is listázhatod a privi író pedomacikat :))) Amúgy ez is egy Fake post, mint sok ilyen hasonló :) Kovács százados. BMO.
2015. aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

Attól, hogy a lábadon fekvőgipsz van, felsőtestre mér edzhetsz (pl. tárogatás).

Utána érdemes egész testre saját testsúlyos edzést csinálni, hogy erősödj + valami kardió.

Az úszás mindent megmozgat + az ízületeket sem terheli.

A mellizmok megerősítésére figyelj oda: a nagy melleknek kell a tartás, hogy később se lógjanak.

2015. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Ne izgasd magad a melled miatt. Az én 75B-met is ugyanúgy megbámulják, megdicsérik, vagy ha nem, még mindig ott van a fenekem, amin rágódhatnak. Nőként erre a sorsra vagyunk ítélve :'D


Mindenesetre mindent úgy csinálj, ahogy neked megfelel, ne ess abba a hibába, hogy eladod magad egy kis figyelemért, mert gyakran megpróbálják az embert kihasználni.


A fogyással csak óvatosan, érdemes személyi edzővel konzultálni emiatt, hogy ne is állj meg a növésben, és ne maradjon kitöltetlen bőr a testeden. Bár könnyebb fiatalon súlyt veszteni, szerintem többet kockáztat vele az ember, mint felnőttként.

2015. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#7: A mellizmoknak mondjuk köze sincs a mellek lógásához...
2015. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Na mennyi pedofil privi ment :D?
2015. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!