Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemény erről a testről...

Vélemény erről a testről lányok? Eléggé önbizalomhiányos vagyok, és nem vagyok valami nagy dumagép. Volt már barátnőm de nem merek nyitni :/ 18/F

Figyelt kérdés

Kicsit önbizalomhiányos vagyok . Edzőterembe járok , szóval látszik azért ,hogy van rajtam némi izom , de nem tudok nyitni .


Kép:


[link]



2015. aug. 28. 17:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
sztem egész jó :)
2015. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Jol néz ki :)
2015. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ezzel nincs semmi gond :) nincs okod ra h onbizalomhianyos legyel foleg ne emiatt..ez sok lanynak bejon foleg ha meg fejleszted a hasizmod :')
2015. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hat oke... Nem ertem miert vagy onbizalomhianyos, nem kellene annak lenend sztem. Persze azert nem a test az elso... legalabbis a normalis lanyoknal, hanem a belso... Na de mind1... nekem ennyi a velemenyem... Nem kell dumagepnek sem lenned... csak normalisnak, kedvesnek es megertonek. Ennyi.
2015. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
ez fullos test! szóval a következő lehet: 1: kamuzol ezzel az önbizalom hiányos szöveggel, és csak mutogatod magad vagy 2: nem a tested miatt van önbizalomhiányod, ez biztos. Gondold át, hogy mitől lehet.
2015. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Leírtam . Nem a testemmel van baj . Csak nem merek nyitni egyszerűen a lányok felé. Hiába néznek meg strandon , akárhol , nem tudok ismeretlent leszólítani . :(


180 magas vagyok egyébként , zöld szem , rövid haj , szemüveg , ápolt az arcom is , nincs rajta pattanás .


Öltözködésben pedig teljesen átlagos vagyok . Nem hordok rikító cuccokat .

2015. aug. 28. 18:18
 7/14 anonim válasza:
De akkor mi az a kerdes, h mi a velemenyunk a testedrol? Nem ertem... Nah mind1... Akkor a belsodon kellene egy kicsit valtoztatni...
2015. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó.
2015. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért ez a kérdés , mert nem hiszem ,hogy a belsőmmel lenne gond . Rendes , tisztelettudó , udvarias , okos vagyok . Vagy pont ez a baj ?
2015. aug. 28. 18:24
 10/14 anonim válasza:
Akk nem ertem miert van onbizalomhianyod...
2015. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!