Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok férfiak a...

Mit gondoltok férfiak a magasabb lányokról? Többi lent

Figyelt kérdés
173 cm vagyok. 60 kiló. Néha nagyon zavar, hogy mindenki közt én vagyok a legmagasabb. Átlagban alacsonyabbak a lányok. Kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok.
2015. aug. 29. 12:27
 1/3 anonim válasza:

173cm az nem magas, csak olyan körben mozogsz, ahol sok az alacsony. Vagy még fiatal vagy.

Nálunk a fiúknál 185 körül van az átlagmagasság, lányok között is sok a 175cm magas. Szerintem jó ha magas egy lány, de ahhoz a vékony testalkat illik igazán, ha nagyobb darab az férfias benyomást kelt. Én 190cm vagyok és nekem tetszenek a magas lányok egészen 185-ig.

2015. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiúknál hol 185 az átlagmagasság? Közelében nincs... Nem tudom hogy lehet ilyen hülyeséget leírni...
2015. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 19 éves vagyok. És vékony testalkatú. Nálunk kb én vagyok a legmagasabb. Néha zavaró. :)
2015. szept. 1. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!