Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aliexpress.com-on ha egy...

Aliexpress.com-on ha egy konkrét márkától szeretnék rákeresni bizonyos termékekre pl. táskára, akkor miért nem ad ki találatot vagy csak nagyon keveset?

Figyelt kérdés
vannak valami álnevek? mert néha, ha beírok valamit akkor automatikusan kijavítja valami hasonló névre és arra keres rá

2015. szept. 5. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:

próbáld meg a google keresőben úgy, hogy:


márkanév site:aliexpress.com

2015. szept. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm de sajnos így sem megy :/
2015. szept. 5. 07:30
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lehet elírod a márkanevet?
2015. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a márkanév?

Vagy eleve nagyon ritka, vagy ami valószínűbb, hogy nem azon a néven van feltéve. Az ali kínai, hamis dolgokat árul, így sok mindent csak rébuszokban körülírva találsz meg.

2015. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem írom el, azóta rájöttem hogy tényleg nem raknak fel semmit rendes márkanévvel (tisztában vagyok vele hogy hamisítványok) [link] itt adnak is tippeket hogy milyen álnevekkel kell rákeresni bizonyos márkákra, hátha valakit érdekel még
2015. szept. 5. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
=Például a Nike=nk, a Mac kozmetikai termékek=mc ...stb.. egyébként nem biztos,h hamisitvanyt árulnak. Én vettem már solszor,ami eredeti. Csak meg kell nézni az ertekeleseket. Kiderül ki milyen terméket árul.
2015. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként biztos van ennek az oldalnak valami trükkje amire még nem jöttem rá, hogy hogyan lehet rákeresni a dolgokra, mert nekem valahogy ezekkel a felsorolt "álnevekkel" is csak pár találatot ad ki amikből alig rendelt pár ember :S valakinek van esetleg valami tippje?
2015. szept. 6. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!