Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek éjszakai vagy...

Szerintetek éjszakai vagy nappali fogszabályzó kellene?

Figyelt kérdés
nekem tetszik a fogszabályzó,szóval nekem nincs gondom vele.a fogaim nem csúnyák,csak felül van rés a a két legelső fogaim között..meg asszem a bal oldal nem jól záródik..vagy mi de én eddig egyáltalán nem vettem észre.meg más se..iskolai fogorvosnál mindig azt mondják hogy szépek a fogaim..ajánlottak már éjszakai fogszabályzót is.de tegnap elmentünk megnézetni hogy kell e fogszabályzó..és hát igen azt mondták hogy nappali kell. meg hogy szájsebészetre is kellene menni mivel valószínüleg a rés attól van hogy az ajakfékkel van vmi és hogy azt el kellene távolítai((én nekem a lézeres eltávolítás jobban bejönne mint a szikés...szóval ha tudnátok valami jó linket küldeni az jó lenne..Pest közelben..))szóval..ez a helyzet..azt is mondta a fogorvos h éjszakaival nem lehet összehúzni a rést.de ez olyan hogy meg kell kérdezni más véleményét is ..vagy nem? szerintetek ?én nekem az ugymond láthatatlan fogszabályzó jön be jobban.az is látszik de engem egyáltalán nem zavarna.nekem tetszik is ....viszont a szájsebészettől tartok...előre is köszi a válaszokat :) 13/L

2015. szept. 5. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak szakember tudja, hogy milyen fogszabi kell :)


Ha maganra mentetek akkor lehet kérni porcelán ('lathatalan') fogszabit, de az drágább :/

És fogorvosnal vagy fogszabis fogorvasnal voltatok?

2015. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fogszabályzós dokinál voltunk.és én mindenképp olyan láthatatlant szeretnék xD vagy ha nem akk nem :P ja és magán doki...ám köszi a választ :)
2015. szept. 5. 23:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs mit :D


Akkor igazából szuleidtol függ, hogy milyet kapsz ( mármint az anyagi helyzettől)

Bár nem tudom neked lehet-e de másod unokatesomnak olyan volt, hogy az első 8 fogan porcelán, a hatsokon fém fogszabi

Szóval csak közelről lehetett látni, hogy fogszabija van :D és így olcsóbb volt , mintha az egész porcelán

De ő már elmúlt 18, szóval így, hogy 13 eves vagy nem tudom, hogy lehet-e ilyet :/

2015. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válszt :) majd megbeszéljük úgyis meg majd még máshoz is elmegyünk :D
2015. szept. 5. 23:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges az éjszakai. Az arra jó, hogy mikor már leszedték az állandót, ne menjenek vissza a fogaid a régi helyükre.

Több ismerősöm is azt választotta (éjszakait), és csak a baj volt velük. Van, akinek már vagy 4-5 éve megvan, olyan lassan dolgozik (nekem 7 hónapig volt állandóm), de van, aki meg nem is használja rendesen.

Plusz még egy negatívum: eltörik. Én pár hónapja kaptam meg, és hát a 3. hónapban naná, hogy leejtettem. Szét is tört. Átszámítva 12.000 forintomba került, hogy megcsinálják...

Szóval csakis állandó.;)

2015. szept. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És barátnőm szerint nem lehet benne levegőt kapni, és azt mondta, hogy ha kérdezik inkább kérjem több ideig az állandot, mert az éjszakai nagyon rossz ( kb 1-2 évig volt neki állandó)
2015. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) én is jobban sijaznam a nappalit :D
2015. szept. 6. 10:01
 8/11 A kérdező kommentje:
*dijaznam
2015. szept. 6. 10:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Anyának éjjeli volt és semmit sem ért, amit éjjel összehúzott az nappal visszatágult.
2015. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Netti11face válasza:

nekem is lesz fogszabályzóm,és múlt héten vette le a méretet ,amúgy én kövest vagyis tappancsost akartam,de azt mondta nem kell nekem nappali fogszabi,mert csak az első két fogam áll elég furán,mert kiskoromban leestem a szekrényről xDD talán a 4. pólctol és utána meg egyszer a tesom is bevert egyet a fogamba(véletlenül) és talán 9 éves korom óta úgy állnak,amúg voltunk vagy 100 fogorvosnál csak egyik sem tetszett anyának,úgyhogy ez maradt ez a jó fogdoki,aki amikor levette a méretet össze maszatolta a fejem és bajuszt rajzolt nekem xDD de én szeretem,tök kedves...na igen és azt mondta éjszakai kell és mutatott valami nemtom milyen fogszabit,hogy olyan lesz és oda jött egy lány,talán 21 éves neki is úgyan olyan fogszabályzója volt,mint amilyen nekem lesz és mutatta a képeken régen hogy néztek ki a fogai és hogy most és gyönyörüek lettek a fogai és még hófehérek is,úgyhogy nekem ezt ajánlotta amúgy 6 hónapot kell hordjam azt mondta ...huh de sokat írtam,fáj a kezem :"DDD

13/L

2015. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!