Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nekem sok anyajegyem van...

Nekem sok anyajegyem van mindkét karomon, és nem szívesen húzok ujjatlan pólót vagy toppot. Nagyon zavar. Barátnőm azt mondja, hogy nem és nyugodtan húzhatok ettől ujjatlant. Csúnya az ha valakinek sok van belőle?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem csúnya.. ezt adta a természet, tehát teljesen természetes. Ha valakinek pengés vágások vannak a karján, na az csúnya. de ez nem, nyugodtan vegyél fel ujjatlan felsőt is:)
2008. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, de én szeplős vagyok, mint állat.:) Jó pár éve viselem büszkén a legszexisebb toppokat, és a kutya nem veszi észre a szeplőim, hanem a nyálukat csorgatják a pasik.:) Volt idősebb kolléga, aki megjegyezte, hogy jéé szeplők, de erre én nevetve reagáltam, hogy ne irigykedjen.:) Szóval nem kell drámázni pár pötty miatt, hanem büszkén viselni, mert az a tiéd!


Légy magabiztos és szép!

2008. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2008. szept. 9. 20:14
 4/4 anonim válasza:

nekem is a karomon van sok anyajegy és engem is nagyon zavar, de főleg 2, a jobb vállamon

azok nagyon zavarnak. de megpróbálom azért elfelejteni őket :)

2010. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!