Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen minőségi, nem túl...

Milyen minőségi, nem túl drága karórát vegyek?

Figyelt kérdés
Már baromira unom, hogy minden karórám pár hónap alatt elszakad/bekrepál, szeretnék valami kitartó darabot. Ne legyen túl nagy és csilli-villi, az ár 4000 alatt jó lenne. Szívesen szerezném be egy győri boltban, de ha weblapot írtok, azt is megköszönöm.

2015. szept. 25. 21:34
 1/6 anonim válasza:

négyezer alatt minőségi órát? ugyan...

casiot már kapsz 10-20 ezer között és nem fog tönkremenni

2015. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lol most jót nevettem. Akartam mondani hogy minőségi nem túl drága Skagen de az is 50 ezertől indul... :D 4000 alatt nincs minőség, de még 10 alatt sem nagyon.
2015. szept. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. szept. 26. 08:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is mindig ilyen max ezer forintos óráim voltak, egy tucat legalább. Mindig tönkrementek pár hét, pár hónap alatt, aztán vettem helyette mindig az újabb gagyit. Míg nem egyszer nagyon elegem lett, hogy mindig akkor romlanak el, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá, és az összegyűjtött névnapi pénzemből vettem egyet. Bementem egy órás üzletbe, mondtam hogy max 10 ezer forintom van rá, kérek egy minőségibb órát. Mutatott az eladó vagy 20 darabot, kiválasztottam egy Casio-t 9990.-fonintért. Ez 8 éve volt, a kis órának semmi baja, kétszer állt meg mert kifogyott az elem, de azon kívül soha nem volt baja. Nagyon szeretem, ha lenne valami baja, akkor is csak Casio-t vennék helyette, de remélem még sokáig működni fog. Vegyél egy ilyet szerintem, nem fogog megbánni!
2015. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy megfogadom a tanácsos. Dechatlonos vízálló órákról egyébként mi a véleményetek?
2015. szept. 27. 09:18
 6/6 anonim válasza:
Itt van peldaul ez, en nagyon szeretem: [link]
2017. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!