Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt tudtok ajánlani?

Milyen parfümöt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Valami nagyon "dögösre" gondolok, aminek jó tartós az illata. Lehet kb. 10.000 Ft-ig.
2008. szept. 9. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És milyen nemű vagy fiú vagy lány?Mert az könnyitene
2008. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Női parfümök:Salvador Dali-Laguna,Rózsaszín Lacoste,DKNY-zöldalmás.

Férfi:Yves Saint Laurent-L'homme...

2008. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja bocs :))) Nő vagyok, 35 éves.
2008. szept. 9. 22:52
 4/15 anonim válasza:

Ninna Ricchi almás! Shiseido Zen!

Chanel Coco Mademaselle

2008. szept. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Parfűmöt nem igen lehet választani így. nem csak azért mert szinte mindenkihez másmilyen illik hanem mert a bőrödön a saját illatoddal keveredve lehet, hogy szörnyű ami másnak elegáns vagy "dögös".

Menj be egy nagyobb parfűmboltba és próbálgasd ki. Nem árt persze, ha tudod, hogy milyen illatcsoportok tetszenek és akkor nem kell többezret végigpróbálnod. :)

Itt sokmindent találsz az illatok elég korrekt meghatározásával:

[link]

2008. szept. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, ezt csináltam már rengetegszer, bementem egy parfümériába, de 10 perc múlva "zsongott" a fejem a sokféle illattól. Egy ideje A Cocco Chanel Mademoiselle-t használom, de nem érzem magamon egyáltalán, és ez bosszant. Lehet, hogy amit viszont magamon is érzek, az már másoknak (pl. aki a buszon mellettem áll), annak már rettenetesen erős?

Így jó, hogy mondtatok néhányat, így "célirányosan" ezeket meg fogom szagolgatni :))

Köszönöm szépen a válaszokat! Szép napot mindenkinek!

2008. szept. 10. 08:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is probàlgatni kell sajàt magad,mert pl én kaptam ajàndékba Màr Laura biagotti,meg Nina ricci parfümöt,aztàn nem is hasznàlom,mert nem illik a stilusomhoz........

Viszont ràtalàltam a Christina Augilera parfümre,és a Kenzo nevü parfümre,nos ezek bevàltak nekem.Embere vàlogatja!

2008. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Paco Rabbane - Ultraviolet. Nagyon szeretem, mert olyan édeskés illata van, s ha reggel befújom magam, még délután is húzom magam után a csíkot :D
2008. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy idő után hozzá szokik az ember orra a saját illatához. Én sem érzem magamon a parfűmöm,de mások megszokták jegyezni,hogy jó az illatom.. :) Nekem a piros pipacsos Kenzo a nagy kedvencem,és az Angel bár ez utóbbi ha jól tudom már a 20ezresek táborát gyarapítja... :-/
2008. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én az Angel-re kb. 10 éve vágytam, mert éreztem valakin, és nagyon tetszett, nekem viszont akkoriban nem volt rá pénzem. Mostanában azért néha meg tudok venni egy-egy drágábbat is. Elmentem boldogan, hogy megveszem az Angel-t, megszagoltam, és azt hittem, rosszul leszek tőle... Úgyhogy az tényleg érdekes dolog! Nekem volt régen egy kedvencem, de már nem lehet kapni... :((

Köszi!

2008. szept. 10. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!