Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti szeretitek Móni Szépségvilá...

Ti szeretitek Móni Szépségvilágát?

Figyelt kérdés
Most találtam rá...hosszú véleményeket kérek.
2015. okt. 3. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen,bár szerintem nem szép,és borzalmas sminkeket csinál.Ha smink miatt nézem a youtube-ot,akkor más magyart nézek,aki tényleg tud sminkelni.Viszont jófej,vicces,érdekes videói vannak.Szókimondó,lényeglátó,valóban fiatalokhoz szól,fiatalos,vagány stílusban.Nem mondom,hogy napi szinten követem,de elnevetgélek néha a videóin.
2015. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Én nagyon szeretem. :) Már közel 1 éve nézem, ő az egyik kedvenc magyar videósom. Szerintem nagyon jól áll neki a természetesség, nagyon szép lány. A sminkjei is tetszenek, de a viccesebb jellegű videóit jobban bírom. :D Aranyos, kedves, vicces lány. Sokat segített, sok bennünk a közös.
2015. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Rég láttam ennyire alacsony értelmi szintű lényt aki ezzel foglalkozik.A megjátszott jelenetei a "kedvenceim" borzasztóan színészkedik.Se nem szép,se nem kreatív,iszonyatosan sminkel.Ilyen adottságokkal én nem lennék ilyen magabiztos a helyében.Amúgy hogy valami pozitívumot is mondjak az unokahúgaim nézik,onnan ismerem szóval biztosan van rá igény(sajnos)
2015. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Egyáltalán nem csúnya, a stílusa szerintem "tömeg" de ez legyen az én bajom. A sminkek nekem sem tetszenek, van hasznos videója (pl. kontaktlencsés)

Néhány videó borzasztó hosszú, azokról nem tudok véleményt mondani.

Tetszik hogy nem röhögcsél állandóan, visszafogottabb, mint a többi nyafogós-sminkes videós.

Nekem nincs vele bajom.

2015. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én inkább EhhstySmink-et, vagy Followannát nézek, ha rám jön a sminkelni tanulni vágyás (Na ezt most jól megmondtam. :D )
2015. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem szép, az egy dolog. Arról nem tehet szegény.

Arról viszont igen, hogy igénytelen magára. Mert nem a sminktől lesz valaki igényes, hanem attól, hogy ügyel a testére. Ironikus, hogy egy "szépségvilágról" szóló videót egy elhanyagolt külsejű Jabba készít. Semmi bajom a duci nőkkel, túlsúllyal is lehet valaki eszeveszettül szexi, de Móni nem az. Ő egyszerűen igénytelen, és elhanyagolja a testét.

Sminkelni technikailag tényleg jól tud, bár stílusa és ízlése nincs szegénynek. Így viszont nem sokra megy vele.

A személyisége viszont a legnagyobb probléma. Először is borzasztóan nagyképű. El van szállva magától, azt hiszi, ő különb másoknál, közben meg egy tök átlagos csaj, sőt, talán még az átlagosat sem éri el.

A nézettségére meg azt mondom: indokolatlanul népszerű. Egyszerűen csak jókor volt jó helyen. Amit csinál, azt bármelyik jobb kozmetikus szakot végzett szakmunkás meg tudja csinálni, csak éppenséggel ezt ő fel is vette, míg sokan mások nem. Ez persze igaz sok más "nagy" youtube-osra is, ha most kéne nulláról kezdeniük, 90%-uk sehová nem jutna. Ez is megérne egy misét, de most Móni a téma. Az, hogy ő gurunak nevezi magát, mutatja, hogy nagyon el van szállva magától. De más téren is sokszor azt hiszi, körülötte forog a világ. És hogy mindenkinek hozzá kéne alkalmazkodni, aki mégsem teszi, azt egyszerűen lenézi.

Az okoskodásai sem tetszenek. Van, hogy mond jó dolgokat, de legtöbbször csak sablonos közhelyeket hoz fel, és rémesen rosszak a meglátásai.

A legviccesebb az volt, amikor a hosszú kapcsolat titkáról mesélt pont ő, aki bevallottan tucatszámra fogyasztotta az 1-2 napos kapcsolatokat.

A személyisége meg taszító. Megkeseredett és befásult, akiről lerí, hogy nem élvezettel csinálja a videóit. A kritikát pedig képtelen elviselni.

2015. okt. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mondom hogy szeretem, inkább csak kedvelem. Néhány sminkje tényleg szörnyű, de láttam már tőle szép sminket is. Az egyetlen bajom vele hogy néhány dologról akár 20 percet is tud beszélni.

Nekem Viszkok Fruzsi a kedvenc videósom.

2015. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem az őszinteségét, szókimondását, illetve azt, hogy a videói kevésbé szponzoráltak. Pl. most van a Pupa, az küldözget mindenkinek mindent, már a tökömtelevan, nála még nem láttam a termékeket szerencsére.

Mivel nagyon sok félét csinál, így vannak rosszabb-jobb videói is, pl. a 'más lányok és én', és egyéb színészkedős videói kritikán aluliak, de azokat szerintem a 10-12 évesek értékelik csak.

Látszik rajta, hogy fejlődik, sokkal jobban sminkel szerintem. A Tag videóit is szeretem. A videóiban annyira nem jön ki, de amit ask.fmen csinal az már néha sok, néha eléggé ledegradálja az embereket a véleményük miatt.

2015. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit bunko, es nem birja a kritikat, mindenre azonnal ugrik es tamad.
2016. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!