Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt az alkatot már nem tartják...

Ezt az alkatot már nem tartják vonzónak a fiúk?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon gebének számít egy ilyen női test a fiúk szemében? Ugyanis sok helyen azt hallom, hogy a telt idomok a szépek, meg hasonlók...

[link]



2015. okt. 10. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
szerintem nem rossz
2015. okt. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Tökéletesen átlagos, én speciel semmi vonzót nem találok benne, bár nem mondanám, hogy ronda.


Azon kívül, azoknak a férfiaknak, akikkel érdemes foglalkoznod, sokkal jobban fog számítani a személyiséged, mint az, hogy hogyan nézel ki.


Ettől függetlenül nincs mentség se a gusztustalan dagadtságra, se a gusztustalan gebeségre (főleg utóbbira).

2015. okt. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem fiú vagyok, hanem férfi! És a látvány tökéletes!
2015. okt. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ez hol gebe??? lapos a hasa, de ez nagyon messze áll a csontos gebétől. szerintem a férfiak többségének bejön ez az alak, tényleg mondhatni átlagos, de sok lány szeretne így kinézni
2015. okt. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez gebe.

L

2015. okt. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de nekem még az ettől vékonyabb is tetszik.

Igen, van akinek a telt jön be, de sokan vannak azok is, akiknek a vékony, netán mindkettő. Embertől függ. Ez ugyan úgy megvan a lányoknál/nőknél is - valakinek izmos, vékony, pocakos, mackós és stb


Egyébként ez egy teljesen átlagos test. Nekem speciel kicsit sem tetszenek a telt idomok. Valahogy a vékony jött be mindig is. És még sokan ott is tévhitben élnek, hogy minden fiúnak az számít, hogy mekkora a mell, vagy fenék.... szerintem egyik esetében sem szép a nagy. Jobban preferálom a kicsit, de formásat. Persze itt is van, akinek a nagy jön be, a minél nagyobb :D


Talán a kérdésedre legjobban így lehetne válaszolni:

De vonzónak tartják, de nem mindenki! Ez egy eléggé általános, semmitmondó válasz, de valójában így van. Mindenkinek úgy sem lehet megfelelni!

2015. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézegessetek Varga Izebelláról képeket....ezen is ő van!
2015. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, ez neked hol gebe.. van combja, nincsenek ki a csontjai, de csinos.
2015. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Orulj neki hogy nem vagy kover! Ez a testzsir szazalek alapjan a normal kategoria vekonyabbik resze! Ha vastagodni akarsz izomba tedd! Menj edzeni! En szeretem a "gebe"nek mondott noket! Az utolso nom is vekony volt! En az izmos es a dagadt atmenete vagyok ferfiban! 182cm magas! Szoval egesz jo no vagy! Neked milyen tipusu ferfiak jonnek be? ;)
2016. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legtobb ferfinak nem jonnek be amugy a "telt" nok! 35F ez lemaradt!
2016. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!