Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a sok csúfolódás...

Mit tegyek a sok csúfolódás ellen? 14/L

Figyelt kérdés
Égsz életemben csufoltak amiatt, hogy is nézek ki mint egy ázsiai. Nem azt mondtak hogy csúnya vagyok, de rendszeresen megsertenek az emberek mai napig. Azt mondjak pici a szemem. Alsóban olyanokat is mondtak, hogy a hátamra van tetoválva hogy made in china. Hihetetlen rosszul tud esni. Meg az is, hogyha nem rosszindulatbol mondjak. Ennyi csúfolódás utan az is ugyanolyan rosszul esik. A legjobb az egészben az, hogy en egyáltalán nem értek velük egyet. Ha a tükörbe nézek sose látom magam kínaiak. Szerintem cseppet sem hasonlítok. Most azért mert sötétbarna a hajam meg a szemem nem hatalmas (az túlzás hogy kicsi) mar ázsiai vagyok? Ezért esik megrosszabbul. Család is tesz megjegyzéseket. Testvér: "azért szerencsétlenkedik annyit a kontaktlencsevel mert olyan picike a szemed". Az előbb kontyba raktam a hajamat. Erre anya: "jaj de jol all, ugy nézek ki mint egy kis csingcsangcsung". Miert nem értik meg hogy nekem ez rohadtul rosszul esik? Ki is kötöttem a hajam. Nem tudom mar mit tegyek, hogy ne tűnjek olyannak. Minden nap tíz percig sminkelem a szemem, hogy nagyobbnak láttszon. ( amugy en nagyon jo sminkes vagyok, van mar tapasztalatom benne ). Komolyan nem tudom mit tegyek, hogy hogy ne tűnjek kinainak, amikor nem is tudom miert hasonlitgatnak hozzájuk az emberek. Annyit sírok emiatt. Komolyan mar a hajamat kene szökésre festeni vagy nem tudom. Csak az a baj hogy nem tetszik. Viszont világosabb barnára szeretnem. Bármi ötlet?

2015. okt. 10. 14:25
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsi a nyelvhelyességi hibákért, de a telefonom automatikusan kijavitja az írásomat..
2015. okt. 10. 14:37
 2/21 anonim ***** válasza:

tegyél rájuk magasról.


engem is piszkáltak a fogaim és az alkatom miatt, nem érdekelt. gyerekek még, a különcöt mindig bántsák.

nem tudsz mit csinálni, mint nem veszel róluk tudomást. ha látják, hogy nem érdekel a véleményük és nem érdekel, hogy csúfolnak, abbahagyják. addig csinálják, még van közönség.

2015. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

De nekem mar nem csúfolódásnak szánják, hanem a sajat anyám is megszól. Nem rosszindulatbol egyik se, de kit érdekel hogy milyen szándékkal mondjak, amikor nekem rohadt szarul esik..

Köszönöm a választ:)

2015. okt. 10. 14:44
 4/21 opened paradise ***** válasza:
100%

A családodnak nyugodtan megmondhatod,hogy neked ez rosszul esik. Másokkal meg ne törődj.

És amúgy az ázsiaiak között nagyon sok szép lány van :)

2015. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2015. okt. 10. 20:57
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg nekik hogy téged zavar. Mondjuk azt nem értem miért zavar? Az ázsiai lányok a legszebbek... gyakorlatilag neked ezzel azt mondják mindig hogy szép vagy... és ez bánt?? Komolyan nem értelek. o.O
2015. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen érzés, én is így éreztem a te korodban, csak engem mindenki egérkének, a rosszindulatúak patkánynak csúfoltak, és nagyon rosszul esett emiatt suliba menni, hogy mindig az idióta fiúk céltáblája voltam. És ez egy évig ment így, mai napig, ha visszaemlékszem, akkor rosszul esik, de valahogy immunis lettem ezekre a beszólogatásokra és nem zavart. Megjött az önbizalmam is azóta, és nem érzem magam csúnyának, elfogadtam magam , hogy a testalkatom kicsi és vékony, és elkezdtem más lenni,főleg, mióta sminkelek. pedig szinte csak natúr sminkben vagyok de nekem ez nagyon nagyon jól esik. Aztán jött egy fordulat, mikor abbamaradtak a kekeckedések, és volt olyan személy több is, aki bocsánatot kért azért, hogy hülyén viselkedett kamasz korába. Szerintem a te esetedben is ez lesz majd, hogy abba marad, mit se törődj vele. tudom, nehéz, mert engem is bántott a dolog. Beszéld meg a szüleiddel, hogy ne mondják azt, mert te nem szereted, de a többieket hagyd a fenébe,legyen méltóságod, és ne érdekeljen mit mondanak, hiszen te több vagy annál, mithogy meg akarj feleni mindenki elvárásainak. Légy önmagad, és kész. ilyen egyszerű


20/L

2015. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2015. okt. 11. 22:14
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem veled van valami baj, ha ez téged ennyire zavar. Az azsiai nők többsége gyönyörű, örülnék ha olyan szemem lenne, mint nekik. Az európai férfiaknak általában nagyon tetszenek. A helyedben sminkkel inkább ráerősítenek a mandula szememre, jobban kiemelnem. Kár, hogy ennyire negatívan látod a saját különleges szépségedet. Egyébként ismerek hasonló lányokat, ők nagyon büszkék az azsiai vonasaikra, ők sem igazi azsiaiak, csak van akinek hasonló az arca.
2016. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Valamelyik nap a szünetben néztem ahogy a fiúk játszanak egy telefonos játékkal, kétszemélyessel, egyiknek fehér, másiknak sárga labdája volt. Amikor megkérdeztem, kinek szurkoljak, az egyik gyerek (aki mindig ezzel csúfol engem) azt mondta hogy "sárgának, az ő fajtájából"

rohadjak meg, ez ha ázsiai lennék rasszista lenne, de mivel semmi közös hozzájuk és mai napig nem érzem magam úgy, hogy hasonlítanék, annyira felfpghatatlanul rosszul esett.

később barátnőm mondta, hogy úgy tetszik neki hogy olyan baba arcom van, mint egy anime figurának, "kerek arc, nagy szemek" (nagy szemek? az előbb még kicsi volt) utána ez a srác mondta neki, hogy ezt nekem inkább ne mondja. barátnőm: miért, nem szeret az animét? a srác meg csak röhögött (??)

annyira utálom ilyenkor. ő pocsék, és panaszkodik hogy barátai sincsenek, mégis mások külsejére tesz megjegyzést...

szóval nem, nem érzem hogy bóknak szánnák az emberek

2016. jan. 7. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!