Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszú szőke hajú rocker srác...

Hosszú szőke hajú rocker srác vagy barna hajú páwa? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 21:37
 1/5 anonim válasza:
Hosszú, szőke hajú rocker ^^ A hosszú hajú srácok a gyengéim... A páwákat nem bírom, a legtöbb mellett még én is férfiasabbnak érzem magam :/
2015. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Rocker, de gyanítom, egyikőtök sem múlt még el 14
2015. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 évesnél idősebb emberekben nem fogalmazóthat meg ilyen kérdés? Vagy mimiből gondolod hogy annyi idősek vagyunk?
2015. okt. 12. 06:26
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Én magas, vékony fiú vagyok. 185 cm 57 kg barna, enyhén hullámos hosszú hajú (már váll alá érő), rocker stílussal (műbőr magasszárú bakancs 40 cm, fekete thermo polo, fekete-kék átmenetes farmer és műbőr kabát stb ..), sötétbarna szemekkel, vita A1-es hófehér fogak, ezüst kereszt nyaklánc duplán. Oldalt van a választék a hajamban és amerről kisebb azt tűröm a fülem mögé, a másik oldalon eltakarja kb az arcom felét, szeretek hajlakkot is használni. Sokan méregetnek, megszólítanak .. nem csak lányok ;D
2015. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te egy jó ember vagy :D több ilyen ember kéne mondjuk a hajad még mindig hosszabb mint nekem de ami késik nem mulik nekem most nőt le a vállamig :D rocker srác vagyok .
2015. dec. 24. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!