Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 60kg alatti lányok, elfogadját...

60kg alatti lányok, elfogadjátok a súlyotok vagy marad az éhezés?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%

170 vagyok, 56 kiló. Elég jó az étvágyam, sokat eszem. Az a sok viszont mind megfelelő kaja, nem pedig csoki, chips, egyéb szirszar.


Elfogadom a súlyomat köszi, és nem kell éheznem hozzá. És akkor még nem is beszéltem a nálam alacsonyabbakról, bár azt már megtették előttem.


Kíváncsi lennék mi ihlette a kérdést. Tán lusta dög vagy, és irigy azokra, akik éhezés nélkül is csinosak tudnak maradni?


Az pedig hozzátenném, hogy nem a súly számít. Magamra szeretnék szedni még 5 kilót izomban. Sokkal jobban fogok kinézni, pedig most se szar az alakom.

2015. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%
Rengeteg (felnőtt, többször szült) nőt ismerek 165-170 centi között, akik alkatilag vékonyak, 50kg környékén. Pedig egyik se éhezik.
2015. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
172 cm vagyok 55 kg voltam most csak 50 nem fogyóztam soha nem tudok sokat enni és semmitől sem hízok örülök neki inkább vagyok ilyen vékony minthogy mindig fogyózno kéne meg nem ehetnék édességet stb.. hátránya: nincs mellem tehát marad a szilikon de hát ez van nem lehetek tökéletes .
2015. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

167cm, 47kg. Nem éheztetem magam, normális adagokat eszek, néha többet is, mint nehezebb ismerőseim.

Nem kell éheztetni az embernek magát, hogy 60kg alatt legyen. Untig elég megválogatni, mit eszel és esetleg mozogni néha :)

2015. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, miből gondolod, hogy ha egy nő 60kg alatt van, az fogyókúrázik? Én 30 éves nő vagyok és soha nem fogyókúráztam, egyszerűen csak nem vagyok hízékony, én fogyásra vagyok hajlamos, akár apám, apai nagyapám, öcsém. Plusz alacsony is vagyok, 151cm, szóval nekem a BMI szerint 60kg már enyhe túlsúlynak számítana, jó, a BMI pontatlan, mert nem nézi az izom-zsír arányt, meg azt se, hogy milyen valakinek a csontozata, de én a mostani 50-52kg testsúlyommal a testmagasságomnak és életkoromnak megfelelően normál tartományban vagyok.

Én csak akkor DIÉTÁZOK (ami nem fogyókúrát jelent), ha beteg vagyok, torokgyulladásom vagy gyomorrontásom van, és amiatt nem tudok más ételeket megenni. Egyébként ez ritka.

2015. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én 167 cm vagyok és 60 kg, ennek a súlynak a megtartásához drasztikus fogyókúrára van szükségem. Ilyen is van.
2015. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

165 cm vagyok és 50 kg,nem éhezem.

(legalább is nem eszek olyan sokat,mert nem nagyon szoktam éhes lenni)

2017. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!