Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alkatom van? Èn...

Milyen alkatom van? Èn kövèrnek èrzem magma.56, nèha 57 kg vagyok, szèles a csìpõm, viszon formás, kerek a fenekem, a hasam ruhában laposnak làtszik

Figyelt kérdés
Èn kövèrnek èrzem magma.56, nèha 57 kg vagyok,szèles a csìpõm,viszon formás,kerek a fenekem,a hasam ruhában laposnak làtszik,a derekam viszonylag karcsu,nagy mellem van,viszont a karom nem tul vèkony.A suli legcsinosabb lanyanak neveznek,holott en nem erzem magma annak

2015. okt. 14. 17:40
 1/9 anonim válasza:
Milyen magas vagy az 57 kilóhoz? Mennyire vagy sportos meg hasonló ha nem tetszik tudsz edzeni ez nem veleszületett dolog egyébként még azt is meglehetne plasztikai sebészettel de neked csak edzened kell ha nem tetszik ha meg bókolnak is akkor meg mi a baj? Hidd el iskolában nem kímélnek ha nem nézel ki jól.
2015. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen formás alak lehet de képpel könnyebb lenne...
2015. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Edzés, sport... aztán szép lesz a karod is. Ahogy észrevettem a legtöbb lány nem nagyon foglalkozik ezzel, löttyedt, gyenge kar a jellemző normál súlynál is. Max ennyi lehet a gond veled a leírás alapján.
2015. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
171-172 cm vagyok,'s rendszeresen futok,naponta 1-1,5 orat,gugolasokat is csinaltam,annak koszonhetem a fenekem,de viszon abba kellet hagynom mert tonkretette a terdemet,a karjaimon sulyzozassal tudok segiteni?persze nem 10 kg-os szulyzoval,hanem 2 kg-os sulyzoval
2015. okt. 14. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen azzal kéne de a zsir nem fog onnan töle le égni csak izmosabb lesz

Akkor valamit rosszul csináltál a guggolásba vagy nagy a suly vagy a végre hajtás nem jó

2015. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt van egy video h hogyan ne ártson a térdednek a guggolás [link]

És még csaj is magyarázza el

A futás meg h ha betonon futsz sokkal rosszabb mint a guggolás

2015. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
futopadon futok,a gugolaspkkal mas a heyzet,a terdfajas orokletes,a viszerek miatt,csak ilyen depressziaos idoszakomba voltam es nem erdekelt,hpgy rosszat csinalok magamnak,de na,magamnak csinaltam roszat
2015. okt. 14. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó h nekem nincs
2015. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 172 cm vagyok most 50 kg de 55 is voltam és egyáltalán nem voltam kövér még úgy is a nagyon vékony kategóriába tartoztam.szerintem több vagy vagy rosszul oszlik el a súlyod. Paprika olaj plusz folpack és így mozogj ahonnan fogyni akarsz.
2015. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!