Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék a barátomnak meglepe...

Szeretnék a barátomnak meglepetést okozni. A viván megy a randikommandó, ha most én jelentkezek az hogy működik? Fizetnem kell érte? Vagy hogy? Pestre kellene felmennem hogy átváltoztassanak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
ne ne ne ne ne! csak azt tudom ajánlani,hogy ne.Láttál már egy részt abbol a sz*rból??nem láttad hogy milyne ocsmány ruhákat agggátnának rád? az a zsidró nem tudom kicsopda meg valami nevetséges....és még ez olyan híres, nem tudom miért van olyan nagyra magával,mert hogy nincs miért, az biztos..a smink talán az egyetlen amit annnyira nem csesznek el...de hidd el sokkal sokkal jobban jársz,ha elmész egy barátnőddel egy naaagy bevásárlótúrára, meg veszel soksok sminkcuccot, és elmész egy jó fodrászhoz..Ne égesd magad ilyen sz*r műsorokban!!
2008. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez lehet hogy így van..
2008. szept. 13. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

igen..nézz meg még egy részt,gondolom ma is lesz még, és képzeld magad oda.vagy inkább a pasid helyébe..azért szerintem ilyen helyzetben, tök megalázó ez...

meglepetést sokféle módon lehet okozni! ha elmennek a szüleid otthonról, hívd át,hogy aludjon nálad, csinálj kaját, vacsizzatok gyertyafénynél, este üljetek ki az udvarra ,vagy valahova nézni a csillagokat, szerintem az tök romantikus:P, vagy menjetek el vidámparkba, vagy csak szimplán sétálni, vagy kicsit változtass magadon, mondjuk öltözz kicsit extrémebben mint általában, biztos tetszene neki!:)

2008. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D:D:D:DKöszi, megfogadom!!
2008. szept. 14. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ellenben van amikor jól megcsinálják az embert. De azok a ruhák...Hányás. A sminkek tényleg elfogadhatóak. A haj se szokott annyira rossz lenni^_~ De ennél tényleg vannak jobb módszerek meglepetés szerzésre, ami azt illeti^_~
2008. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!