Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szörösödik a...

Mit csináljak? Szörösödik a tököm. Nem körülötte hanem a maga a rudi. Az alsó fele. Lehetséges az ilyen. Látni a szörtüszők helyét és némelyikből zsenge szálak nőttek ki? Hogyan lehet örökre megszabadlni ettől?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális, és ha még nem vetted volna észre, akkor a herék is szőrösödnek egy kicsit. Ha nagyon zavar, akkor borotváld le, más szerintem nem tudsz tenni, de az nem végleges.
2008. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincsen ezzel semmi gáz, szerintem örülj neki, hogy még férfiasabb lesz ;) (egy huszonéves lány)
2008. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,rendesek vagytok.

Huszon éves lány én egy 24 éves fiú vagyok.Ugye elolvastátok amit írtam.A pöcsömnek az alsó fele kezd szőrösödni.Ez miért normális?Képzelij el egy virslit aminek az egyik fele az elejétől majdnem a végéig szőrös.Undorító.Ha hátra húzom a bört a tüszők még akkor is valahol a felénél vannak. Másé is ilyen?

2008. szept. 11. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
jaj ha annyira zavar, borotváld le, vagy esetleg szedd le szemöldökcsipesszel!
2008. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és hogy undorító-e, azt igy nem tudjuk megállapítani, de pl attol függ hogy mennyi ször van ott..ha pl befedi, ilyne dzsungel style, akkor igen, az,de ha csak pihék,akkor nem:) amúgy meg hidd el nem csak neked vannak problémáid a nemi szerveddel...de a tiéddel lehet mit csinálni,pl nekem ilyen megynult ronda fúj..már rohadtul félek hogy mi lesz ha..........egycsaj
2008. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem körülötte, hanem csak a rudi :,D
2017. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!