Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek attól hogy egy...

Szerintetek attól hogy egy lánynak görbe orra van, attól még lehet szép?

Figyelt kérdés

Nekem görbe orrom van, nagyon idegesít... Engem soha nem vesznek észre, bezzeg a legjobb barátnőmet igen, ő szép és persze neki pisze orra is van.

Nagyon önbizalomhiányos vagyok...

14/L



2015. okt. 20. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Két faluval arrébb él egy gyönyörű szép lány, szép alakja van, aranyos kedves, de akkora görbe orra van mint a bazilikakilincs; és talán pont emiatt olyan különleges, mert ezzel a "szépséghibával" együtt is nagyon szép!
2015. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nyáron láttam néha 1 nöt nagy orra volt görbe meg minden kb olyan volt mint egy sas csöre csak nagyobb de teljesen jo nő volt kis pisze orral el se tudtam képzelni

Ha küldesz privi képet akkor megmondom h milyen szerintem a tiéd

2015. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy testész még senkit nem tesz csúnyává. Ha mellé kancsal vagy, méteres a homlokod, kapafogaid vannak és seggállad, akkor lehet hogy nincs mit tenni.

De ha csak az orrod nem tökéletes attól még lehetsz nagyon szép, csak legyél nőies, legyen előnyös frizurád, sportos tested, szép ruháid, legyél kedves, beszédes, vidám... mindenki szeretni fog.

2015. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van olyan aki ezzel együtt is szép, attól is függ mennyire görbe.
2015. okt. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár én nő vagyok, de az olyan szép lányok, akiknek van valami kis "előnytelenségük", nekem tetszenek. Pl. mint a görbe vagy a hosszú orr, nagyobbacska fülek, szeplők. Nemrég láttam egy nagyon szép lányt, mankóval. Anélkül észre sem vettem volna :D
2015. okt. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne!


Nem az orrtól függ :)

2015. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!