Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan reagálnátok...

Lányok! Ti hogyan reagálnátok arra, ha a párotok ezzel állna elő?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a párotoknak a fétise a teltebb nők, és arra kérne, hogy szedjetek fel pár kilót? Kiakadnátok vagy azt mondanátok, hogy pár kg még belefér?

2015. okt. 23. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy boldog legyen a bőrében ha nem lesz akkor nem. :D
2015. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szednék fel pár kilót.
2015. okt. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
beteg xD
2015. okt. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem. Jöjjön össze teltebb nővel.
2015. okt. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ha boldog vagytok együtt és szeret téged, akkor nem fog erre megkérni. Ha megkér és komolyan gondolja a dolgot nem szeret eléggé! Csomó ember van boldog párkapcsolatban olyannal, aki nem az este ...
2015. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a párom elfogad bármilyen is vagyok. Nem akar megváltoztatni. Ha telt nő fétishe vagy bármi másfajta fétishe lenne én sem szeretnék vele lenni...
2015. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem szednék fel. Egyrészt ha akarnék sem tudnék alapból vékony vagyok, másrészt nem is akarnék.
2015. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális esetben nem áll elő ilyennel senki! De a pasik szeretik a formákat. Inkább az fordul elő, hogy "magától" kikeredik ki a csaj és a pasinak így is bejön. Pár kilóról van szó. Normális pasinak tetszik ez is.
2015. okt. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor az is baj ha azt mondja, hogy fogyj le, és az is, ha azt, higy hízz. Mind a kettő nagyon bántó lehet. Úgy kell szeretnie ahogy vagy!
2015. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!