Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám szépnek vagy...

Hogyan tudnám szépnek vagy legalább nem csúnyának érezni magam?

Figyelt kérdés
Utálom magam külsöleg és belsöleg is egy részem. A fejem formája nagyon ronda. Nem is tudom a négyze, kör és ovális között valami rondaság. Kövér is vagyok. Az orrom nagyon nagy. A hajamnak is a színe nagyon ronda. Zavarban érzem magam ha valaki néz föleg a fiú. Tükörbe nézni is csak akkor szoktam ha muszáj. Mit csináljak hogy ez változzon?

2015. okt. 24. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kezdj el sportolni és máris kevesebb lehet a sulyod :)


hány éves vagy?

2015. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orrom nekem is nagy, és? D: Egy férfinál szekszis is lehet, bár te nő vagy, és akkor?. A súlyon tudsz változtatni, menj le edzeni és évek alatt egy irigylésre méltó alakod lehet. Stílusosan öltözködve már legalább 2 szinttel magasabban vagy. :D 22/f. :D
2015. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elözö hozzaszolo valaszahoz meg annyit hozza tennek h van hajfestek is, ha nem tetszik a hajad szine. Nekem sem tetszett soha az enyem, ezert mindig festem:)
2015. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Jaj, gondolom, ez csak valami tini hiszti. Mondjuk nem alaptalan, tényleg nagyon rondák tudnak lenni a kamaszok; múltkor egy ilyen csoporttal utaztam a buszon, és belegondoltam, hogy nekem is ilyen ocsmány bőröm volt hajdanán. Arról nem is beszélve, hogy az ember össze-vissza nő, hol az orra, hol a füle nagyobb, és amikor a felsőtestedre és a fenekedre két különböző méretű ruha kellene, na hát annál nincs kétségbeejtőbb a világon. Azt azért érdemes tudni, hogy az erőteljes vihogás sem segít a dolgon, nem tereli el az emberek figyelmét.


Hogy mit tegyél ellene? Várj. Pár év, és elmúlik.

2015. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal, amit mondanak. Légy magabiztos! Az osztályomba van egy lány, elég csúnya szegény, a viselkedései miatt utálja kb. mindenki, de őt sem zavarja. Senki nem szól be neki, ki áll magáért, és bár utálja az egész osztály, ő konkrétan leszarja. És a viselkedése alatt arra célzok, hogy nagyszájú.

Ettől független sok fiú haverja van, meg a suli nepszerubb embereivel van, akik szeretik.

Szóval itt tényleg a magabiztosságon van a lényeg.

2015. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!