Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fog fájni a fülbelövé...

Mennyire fog fájni a fülbelövés? És az utána való fertőtlenítés?

Figyelt kérdés

Holnap az eredeti lyuk fele a balba lőnek mégegyet! Mar fel vagyok ra keszulve, csak azert megis kivancsi vagyok hogy akinek lőve volt a fülük mennyire fájt? És utána maga a fertőtlenítés mennyire fáj? Mindkettot 10-es skálán pontozzátok legyszives. Kort és nemet is irjatok! Koszi.:)

12/L



2015. okt. 25. 16:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Es meg annyi hogy mielott elmegyunk kilovetni kell csinalni valamit? Mint pl. Kitakaritani a fulem vagy fertotleniteni?
2015. okt. 25. 16:35
 2/3 anonim válasza:

Nos, ha nem "zug" piercingeshez mész, akkor helyben fertőtlenítik.....nővérem aztmondta, hogy meglehetősen, dehát, ha szeretnéd, akkor csináld...a fájdalom nem öl meg, és elmúlik....mindezek ellenére, egy fertőtlenítés előtte a biztonság kedviért sose árt....a lövéshez képest a fertőtlenítést állítólag meg sem érzed...

Én egy véradást olyan 2-3-ra vérvételt 3-4-re, gyulladt pattanás kinyomást olyan 5-re értékelném...a fülbelövést ehhez képest látatlanban olyan 7-re raknám....de a "legjobb, hogyha jól csinálják, akkor mire fájni kezd, már vége is van...

25/F

2015. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom mar kilovetted, de aki ratalal a kerdesre annak mondom, a pisztoly hangja nagyobb, mint a fajdalom, egy enyhe ego erzes volt kozepes fajdalomkuszobbel, utana nem is fajt a fulem, aludni is tudtam, hazi palinkaval vagy eros alkohollal kell fertotleniteni, utana 6 hetig kell bennehagyni a belott fulbevalot, nem art elotte a zsirt is kitakaritani a fuledbol es egy kis palinkaval attorolni a biztonsag kedveert, nehany helyen ott is fertotlenitenek, nekem pl nem csinaltak, de itthon belecsepegtettunk egy kis palinkat es semmi gondja nem volt
2016. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!