Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ebay-es karóra nem működik?

Ebay-es karóra nem működik?

Figyelt kérdés
Vagyis működött, de mostmár meg-megáll. Ez azért van, mert lemerült az elem vagy alapból rossz? Mert kicseréltetem akkor az elemet, csak nem tudom érdemes-e
2015. okt. 25. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél elemet, cseréld ki, nem nagy összeg. Azt mi sem tudhatjuk mi baja. Majd kiderül.
2015. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Cseréltess elemet benne, aztán kiderül, ha megy, akkor no problem. Nekem micro sd kari adta meg magát, írtam az eladónak, írta küldjem vissza, hát a posta Kínába majd annyi lett volna, mint maga a termék így hagytam a francba.

Ha nem 2-3 hónapja van meg, hanem max 1 hete, akkor írhatsz az eladónak, hogy mi a szitu és hogy cseréltél elemet, de nem működik, légy nagyon elégedetlen... stb Nekem egy ékszernél visszaküldték az árát.

2015. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Á régóta megvan már, 1-2 hónapig ment, de aztán meg-megáll. Tök jól néz ki, így hordom én attól, hogy nem megy, de most eszembe jutott, hogy nem ártana kicseréltetni az elemet. De gondoltam elöbb megkérdezem, hogy másnak is csinált-e ilyet és hogy ez azért van mert olcsó sz.r, vagy csak elem baj.
2015. okt. 25. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
elem járt le,ami nem ritka!Nem 1 órám van onnan
2015. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!