Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez nekem kerülne valamibe,...

Ez nekem kerülne valamibe, illetve mennyi a kockázata annak hogy utána csúnya lesz?

Figyelt kérdés
Szóval a fülemen(felül) van egy egy porc amivel úgy nézz ki mindkét fülem mintha manó fülemen lenne és engem nagyon idegesít főleg hogy úgy nézz ki mint egy nagyobb pattanás.Le lehet ezt valahogy műtetni illetve nekem azért kellene fizetnem?Mennyi a kockázata annak hogy utána csúnya lesz a fülem tőle?

2015. nov. 8. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
kép?
2015. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy jó plasztikai sebészhez, aki a konzultáció során megvizsgál, elmondja, hogy mit lehet vele csinálni, milyenek a gyógyulási esélyek, és árat is kapsz tőle!
2015. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rosszul váltak szét a füleid magzati korban. :)

Igazából elég gyakori, gondot nem okoz - ergo pusztán esztétikai műtét lenne, fizetned kellene érte.

De szerintem nem egy zavaró hiba, kifejezetten különleges, próbáld így nézni. Egy műtét fájdalmas, és általában elég szögletes lesz a végeredmény, lehet majd látni, hogy hozzányúltak.

Egy konzultációt megérhet a dolog, ott tudják elmondani mennyi lenne és hogyan lehet megoldani.

2015. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!