Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez tényleg nagy hátrányt jelent?

Ez tényleg nagy hátrányt jelent?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves leszek 2 hét múlva, lány vagyok, a fogaimmal vannak kisebb-nagyobb problémák. Nem az ápoltságukkal, mert fehérek, meg szépek, nincs lyukas fogam meg ilyenek. Csak hát az a helyzet, hogy az első fogam közül az egyik eléggé kiáll. Szerintem borzalmas.. Szeretnék fogszabályzót, csak még intézik, és legkorábban 4 hónap múlva kapom meg. (pénzügyi okok miatt) egyébként a külsőmmel nincs bajom, hosszú a hajam és ápolt. magas vagyok, mások szerint jó az alakom, elfogadtam magam. Egyedül ez a fog-probléma zavar. Emiatt találhat valaki vonzónak?
2015. nov. 18. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2015. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(Mármint igen arra, hogy találhatnak vonzónak. Nem arra, hogy hátrányt jelent.)
2015. nov. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kiáll az egyik első fogam.

Eddigi életem során (33 év) semmi hátrány nem ért emiatt.

Volt anno 120 éves korom körül fogszabályzóm (kivehető éjszakai), de nem hordtam, mert nagyon fájt.

Szóval maradt a görbe fog.

Sok dícséretet kaptam mindig, h szép vagyok, jó csaj vagyok, volt sok pasim is (már családom van), senki nem szólt a fogam miatt egy szót sem.

Igen, találhat valaki vonzónak emiatt, nyugi! De ha nagyon zavar, akkor csináltasd meg, még fiatal vagy. :)

2015. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) remélem igazatok lesz :)
2015. nov. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!