Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg anyát a...

Hogyan kérdezzem meg anyát a szemöldökszedésről? Tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés

A suliban a lányok nagy része szedi a szemöldökét.Én is szeretném de anyával nem a legjobb a kapcsolatunk és nem merek az ilyenekkel elé állni.Ráadásul már beszólogattak a szemöldököm miatt.

13/L



2015. nov. 24. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez anyukád. Én is magamtól szedtem ki, nem szóltam senkinek sem.
2015. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre vannak a barátnők, vagy egy jó lehetőség, hogy anyukáddal javíts a kapcsolaton, egy közös sminkelés, szemöldökkiszedés tökéletes anya lánya program lehet.
2015. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magamnak már én is próbáltam,de így is kicikiztek.Ők gyantázzák ill. kozmetikushoz járnak.Ezért szeretnék anyával egy jobb megoldást találni.De félek mit fog szólni.
2015. nov. 24. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, legfeljebb nemet mond.

Én magamnak szedem. Nyilván egy kozmetikus könnyebben kiszedi és profibb. De meg lehet tanulni és majd te is belejössz.

Elmehetnétek anyukáddal kozmetikushoz, hogy kiszedje formára és utána neked majd csak rendben kell tartani.

2015. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vegül sikerült anyát megkèrdeznem.Azt mondta felesleges meg nekem a szemöldökszedès.Most mit csináljak?Előbb utóbb csak jobban kifognak miatta cikizni.:(
2015. dec. 3. 21:22
 6/6 anonim válasza:
Szedd ki..én is úgy szedtem ki hogy meg sem kérdeztem..és nekem se vette észre, úgy kérdeztem meg tőle hogy amúgy látta -e már. Utána meg is dicsérte hogy tök szép és kérdezte hogy neki nem lehetne ilyen formájúra kiszedni :"D (nekünk se a legjobb a kapcsoltunk) De ez egy tinin lánynak természetes, főleg így 13-14 éves korban szokták kiszedni. De jó hogy nem azt kérdezem meg anyától hogy leborotválhatom -e a hónalj szőröm. Értem én hogy csak megakartad kérdezni anyudat, de ha kiakarod szedni szedd ki. És mi az hogy azt mondják hogy gáz ha magadnak szeded..(?) Tudod mikor engedném meg kozmetikusnak hogy hozzá nyúljon az én szemöldökömhöz.
2015. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!