Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi szánalmas...

Wicky wok oszt tshő! kérdése:

Miért van itt ennyi szánalmas ember aki úgy akarja szépnek érezni magát hogy másokat fikáz le?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom hogy hogy egy lányt degradáló kifejezésekkel illetnek (pl.: deszka, tehén, törpe, debella, stb...) általánosságban a súlyuk, mellméretük, magasságuk, de még sok más külső tulajdonságuk miatt, és odaírják hogy bezzeg Ők milyen vonzóak, szépek.

Szerintem ha valakinek egészséges az önbizalma annak nem kell másokat lehúzni elfogadják a különböző preferenciákat és nem kezdenek el pattogni és ha valakinek esetleg nem ő az ideál.

ha valaki szépnek érzi magát Pl.: Nagymellű nő nem mondja a a kicsire hogy szúnyogcsípés és kismellű nem mondja a nagyra hogy tőgy.

Alacsony nem mondja a magasra hogy debella, magas nem mondja az alacsonyra hogy gnóm.

Egy húsosabb lány nem mond olyat hogy piszkafa, egy vékonyabb nem mondja hogy disznó.

A másik kedvencem a tipikus: Csak azért kell neked X külsejű mert nem kapatsz Y-t. Ráadásul szerintem az ilyen kommentek 90%-a sértett nőktől van mert nem értem hogy egy férfit mért érdekelné hogy egy másik random férfinak mi tetszik, sőt inkább örülnie kéne hogy több marad a saját kedvencéből, legalábbis magamból kiindulva (bár én nő vagyok).


Ui.:Én ezt most átlagban a nőkről írtam mivel én is az vagyok, de gondolom ez a probléma a férfiaknál is létezik. (Kivéve a melleket XD)



2015. nov. 25. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Én azt figyeltem meg hogy aki mások megalázásával próbál többnek tűnni, annak mindig valami súlyos hátrányos tulajdonsága van. Például van egy ismerősöm aki ezt teszi, tehát mindenkit lealáz, lekezel, csicskájának tekint. (Mindketten férfiak vagyunk). Velem is ezt tette, például legutoljára teljes erejű mellbe veréssemmel üdvözölt, így próbál mások előtt nagynak tűnni. Ami sikerült is neki az első másodpercekben. Viszont én a felesége, anyja és haverjai előtt kérdeztem meg tőle hogy a felesége tud-e már arról hogy ő biszexuális. Onnantól kezdve behódolt, mert hát sajnos nagyon de nagyon fejéntaláltam a szöget. És hát jobbnak látta ha a munkahelyén a kollégái már nem tudják meg.
2015. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja és félreértés ne legyen, én nem vagyok a partnere, hanem a hülye mások szeme láttára csinált különös dolgokat.
2015. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!