Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiak csak a vékony nőket...

A férfiak csak a vékony nőket szeretik?

Figyelt kérdés
Pontosabban. Én az átlagosnál "teltebb" vagyok, már ha lehet ezt így mondani, de úgy érzem, hogy átnéznek rajtam a férfiak.

2015. dec. 3. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

nem csak a vékonyakat, de nyilván van egy határ, ami felett csak a perverzek jönnek izgalomba. nem mindegy, hogy mennyire vagy telt, mennyire vagy arányos.


az ilyen alak pl. még simán bejön néhány férfinak:

[link]


de az ilyentől valószínűleg már undorodni fog a 98%

[link]

2015. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2015. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem egy olyan férfiismerősöm van, akinek a felesége nem hogy duci, hanem kifejezetten kövér. És nem az esküvő után híztak el!
2015. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
41%
CSAK a vekonyakat! Minel vekonyabb ,annal jobb(^_^)v
2015. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Én imádom a ducikat. :)

Akár az egészen nagy méreteket is (150kg+)

2015. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
A vékonyak közül nekem azok jönnek be akik nem 45-55kg, hanem 50-65kg, tehát nem gebe sovány, van alakja, van láb izma, de amit első linkelt 1. linkes az is még belefér, de a tényleg hurkás, 80Kg+ azok nem tetszenek.
2015. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Én úgy veszem észre a teltség nem akadály, sőt sokan szeretik a gömbölydedebb, nagyobb mellű nőket. A kövérség viszont már hátrány.

Egyáltalán nem biztos hogy ezért "néznek át" rajtad. Lehet sok más oka: csúnya arc/haj, ápolatlanság, szürke öltözködés, kellemetlen személyiség.

2015. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
29%
Dehogyis, a férfiak ízlése változó. Semmi baj az alakoddal.
2015. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, kicsit megnyugtatott. :)
2015. dec. 6. 12:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Egyre több pasinak jönnek be a duci nők. Nekem is volt már nem egyszer teltebb barátnőm, viszont a durván egészségtelen alkat már nem tetszik. Volt olyan duci lány, akitől meg én kaptam meg, hogy túl vékony vagyok hozzá... :D
2015. dec. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!