Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Karácsonyra ajándékba kaptam...

Karácsonyra ajándékba kaptam egy aranygyűrűt? Selejtes lehet?

Figyelt kérdés
Alig hordtam és a gyűrű felső részén lekopott 2rész ami közrefogja a köveket. Nagyon szabályos módon. A férjem nem emlékszik pontosan hogy milyen volt. A lekopott rész most fényes szürke. Én biztosan tudom, hogy nem fehérarany -sárgaarany gyűrű, nem tetszettek soha az ilyen konmbinációk biztos vagyok benne hogy lekopott. Ékszerüzletben vettük 35 ezerért van róla számla. Szerintetek mi történt a gyűrűmmel? Még csak mosogatni sem mosogattam benne. Holnap visszaviszem de kívàncsi lennék a véleményetekre.

2016. jan. 3. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Lehet csak aranyozott gyűrű. 35 ezerért elég olcsónak tűnik főleg ha még köves is.
2016. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
bovli minöségű, vidd vissza
2016. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
35ezerért arany gyűrű, ráadásul kővel? Azt nehezen hiszem. Aranyozott maximum, az meg lekopik.
2016. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
arany kopik, ez van
2016. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ne mondjátok nekem hogy normális a két hét utáni kopás.

3 éve arany karikagyűrű párt vettünk 60 ezerért, a mai napig semmi kopás, változás nincs rajta. Szerintem ez nem normális. Amúgy én az üzletben arany gyűrűt kértem , az is van a számlán , nem aranyozottat.

2016. jan. 4. 07:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a foglalat csak aranyozott.
2016. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma elvittem egy másik ékszerészhez, aki felvilágosított hogy ez a gyűrű nem új. Hanem hasznàlt és volt javítva látszik rajta. Jól átlettem verve, és ez gyakori. Mert én nem hasznàltat kértem. Az árakkal nem voltam igazàn képbe, nem tűnt fel miért ennyi.Amúgy azt mondták nem kopott hanem az a rész fehérarany. De én kitartok amellett hogy mikor vettem sárga volt az a rész. Ezek után màr bármit elhiszek. Most felpolirozzák ezen az új helyen, mert nagyító alatt tök karcos.

Amúgy írtátok hogy arany gyűrű kövekkel nem 35 ezer, hát ezért volt ennyi. Amúgy arany. Egy új arany gyűrű àra akkor hol kezdődik? Nem mentem vissza reklamàlni hogy bocsika ez nem új ha így átvertek akkor úgyis szembe hazudnànak. Amúgy köszi a sok segítséget.

2016. jan. 4. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:

attól függ milyen kő van benne, a cirkónia nem olyan drága

ez a linken mondjuk párban van, de teljesen más árfekvés

[link]

2016. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!