Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan erhetek el latvanyosan...

Hogyan erhetek el latvanyosan feszesebb cellulit mentes bort 3 het alatt?

Figyelt kérdés
3 hetem van a nyaralasig a kedvesemmel,es nagyon fontos hogy jol nezzek ki. 170cm vagyok es 54 kg,tehat nincs sulyfeleslegem,csak van cellulitom es mivel az utobbi idoben nemtudtam rendszeresen edzeni(betegseg miatt) ezert kicsit lotyibb lettem. Na most olyan gyors 3 hetes programot szeretnek ami latvanyos. Regebben lattam a neten ilyen veszhelyzet formaba lendukes nyaralas elott cikket de nem talalom sehol.
2010. márc. 26. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
hát 3 hét alatt nem tom mennyire lesz hatásos de a sok gugolás,futá bicózás, meg krémezés az sztem elég jó!ez csak az én véleményem!sok sikert!Meg persze az étkezésre is ügyelj,több gyümi és zöldség
2010. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, nyilván neked már nem aktuális, de sokan most keresnek hasonló infókat! Szóval, ami bejön, az a Callanetics+ ultrahangos zsírbontás (pl. Forever Slim otthoni uh géppel, neten meg tudod rendelni)+ sok víz + sok vérkeringés-frissítő trükk (luffa szivacs, szauna+jég, váltózuhany). Ja, és valóban, a kajára nagyon oda kell figyelni, és a nikotin, koffein is felejtős!
2012. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!