Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy jobb minőségű a kamerán,...

Egy jobb minőségű a kamerán, csúnyább vagyok a képen? Létezik, hogy újabb telefonok kamerája mást mutat mint a valóság/torzít?

Figyelt kérdés
a telefonom már több éves, és eddig azon készítettem képeket. nem mondom hogy elégedett voltam ahogy kinéztem rajtuk, de elfogadtam és tudtam mondjuk a fényekkel trükközni, hogy ne látszanak pl a száj melletti nevetésráncok. és egészen lett önbizalmam. erre ma a tesóm telefonjával csináltam "selfie"ket, vagy legalábbis próbáltam, de az életkedvem is elment tőle...(egészen új a telefonja) itt egyszerűen nem lehet a fényekkel trükközni, mindenhogy látszanak azok a ráncok, nem is hiszem el, hogy ilyen mélyek, és ennyire látszódnak! olyan mintha a kiállna a szám!! olyan bőrhibiáim is láthatóak lettek, amiket eddig a tükörben sem láttam! plusz az arcom is teljesen más! az alakja és a bőröm is, meg a szemeim is, meg az egész arcom teljesen ronda lett.. gondolom hogy amiért az egy új telefon, élesebb kamerával, de egyszerűen teljesen el vagyok képedve. ha én tényleg olyan vagyok, amilyen az új kamerán, akkor én egy másik embernek tudtam be magam. és valójában elképesztően csúnya vagyok. létezik hogy újabb telefon kamerája torzíthat?
2016. jan. 14. 20:47
 1/5 anonim válasza:

Ezek az új telók már photoshoppingolják a képeket, csak van amikor rosszul süt ki a dolog, mint ezek szerint a te esetedben. Kapcsold ki ezt a módot, ha kilehet. Ha nem, akkor olyan telóval csinálj képet, amin szép vagy.

Problem solved.

2016. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ÖÖ.. lehet, hogy régi módi vagyok, de a fényképezőgépeket pont képek készítésére találták még fel jó pár évtizede.


Ja, és van rajtuk időzítő is. :D

2016. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen tudom, csak arra lennék kíváncsi, hogy attól hogy még egy telefon új, lehetséges-e az, hogy rossz, torzító kamera van benne:)
2016. jan. 14. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg csak élesebb képet csinál, így látszanak az apró részletek is ami esetedben pont nem jön jól

egy új telefonon nem hiszem, hogy rossz lenne a fényképező

az amúgy nem lehet, hogy rossz volt a fényviszony és azért lett ilyen rossz a kép? vagy csak ezt nem tapasztaltad még ki úgy, mint a sajátodnál

2016. jan. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
odahívtam tesómat is, hogy megmutassam neki hogy tényleg mást mutat mint az én telefonom kamerája, és amikor ő is belenézett, láttuk hogy őt is tökre torzította:D megnyugodtam, végül tényleg az a kamera volt nem éppen a topon :D
2016. jan. 14. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!